8 червня відбулося засідання комісії з питань праці, легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати та погашення заборгованості перед місцевим бюджетом
Дата: 09.06.2021 11:13
Кількість переглядів: 32
8 червня відбулося засідання комісії з питань праці, легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати та погашення заборгованості перед місцевим бюджетом, яке провів перший заступник міського голови Василь Кизимишин.
На засіданні комісії було розглянуто такі питання:
![1⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![2⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![3⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)