23 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
23 жовтня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв’язку
Розглянуті питання:
1. Про затвердження передавального акту щодо прийняття цілісного майнового комплексу КП КОР «Тетіївтепломережа» до комунальної власності Тетіївської міської ради.
Доповідав Майструк Р.В. - міський голова.
2. Про передачу автомобіля з балансу КП «Дібрівка -Обрій» на баланс КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради.
Доповідав Майструк Р.В. - міський голова.
3.Про затвердження Порядку надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі» Комунальним підприємством «Соціальний центр» Тетіївської міської ради.
Доповідала Корчак Г.В. – директор КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради.