21 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ - ДРУГА РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ
Дата: 13.06.2017 14:58
Кількість переглядів: 34
20 листопада 2015 року, напередодні Дня Гідності та Свободи, тетіївчани зібралися біля пам’ятного знаку Небесної сотні, щоб відзначити другу річницю Революції Гідності. Два роки тому небайдужі українці вийшли на Майдан Незалежності у Києві, щоб заявити свою принципову позицію щодо непідписання колишньою владою угоди про асоціацію між Україною та Європейський Союзом. Згодом студентський Євромайдан переріс у справжню Революцію Гідності, яка змінили нашу країну.
Зі словами вдячності патріотам України, які ціною власного життя боролися та ще борються й сьогодні за незалежність і єдність України, виступили міський голова Руслан Майструк та голова Тетіївської РДА Василь Кизимишин.
Також у заході взяли участь представники релігійних конфесій нашого міста. Вони провели соборний молебень за українцями, які загинули за свободу та незалежність нашої Вітчизни.
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/01%20(1).jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/04.jpg)