21 липня відбулося засідання комісії з питань праці, легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати та погашення заборгованості перед місцевим бюджетом
Дата: 21.07.2021 16:12
Кількість переглядів: 49
21 липня відбулося щомісячне засідання комісії з питань праці, легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати та погашення заборгованості перед місцевим бюджетом. Провів його перший заступник міського голови Василь Кизимишин.
На засіданні комісії було розглянуто такі питання:
1. Погашення заборгованості зі сплати ПДФО, податку за землю, оренду нерухомого майна та акцизу.
2. Інформація головного управління ПФУ у Київській області по боргах з пільгових пенсій та страхових внесках.
3. Інформація головного управління ПФУ у Київській області щодо погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску станом на 01.07.2021 року в розрізі суб’єктів господарювання.