19 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Тетіївської міської ради
Дата: 20.08.2021 09:28
Кількість переглядів: 44
19 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Тетіївської міської ради. На ньому були розглянуті такі питання:
![1⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
Про підготовку закладів освіти до початку нового 2021-2022 навчального року. Доповідав начальник відділу освіти В.В. Васютинський.
![2⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
Про підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років. Доповідав начальник відділу культури Я.В. Гавюк.
![3⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
Розгляд клопотання служби у справах дітей та сім’ї. Доповідала начальник служби у справах дітей та сім’ї Л.В. Панченко.
![4⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1.5/16/34_20e3.png)
Про схвалення прогнозу бюджету Тетіївської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Доповідав начальник управління фінансів В.В. Затишний.
![5⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1.5/16/35_20e3.png)
Про надання дозволу на видалення зелених насаджень Доповідав головний спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища В.В. Гудзь.
![6⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1.5/16/36_20e3.png)
Про надання дозволу на встановлення рекламного засобу на перехресті вулиці Центральна та вулиці Шкільна в місті Тетієві. Доповідав начальник відділу містобудування та архітектури Д.М. Павленко.
![7⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1.5/16/37_20e3.png)
Про надання дозволу на встановлення Плити пошани учасникам бойових дій в селі Софіпіль. Доповідав начальник відділу містобудування та архітектури Д.М. Павленко.
![8⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1.5/16/38_20e3.png)
Про надання матеріальної допомоги жителям Тетіївської територіальної громади.
![9⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/39_20e3.png)
Про затвердження тарифів на водопостачання КП “Дібрівка-Обрій” по с. Ненадиха та с. Скибинці. Доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення П.В. Дем’янчук.
![1⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![0⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/30_20e3.png)
Про затвердження тарифів на послуги теплопостачання для населення. Доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення П.В. Дем’янчук.
![1⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![1⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
Розгляд заяв громадян. Доповідали начальник відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення П.В. Дем’янчук та начальник відділу містобудування та архітектури Д.М. Павленко.
![Фото без опису](https://tetiivmiskrada.gov.ua/upload/image_for_news/small/9d99de1f7ebebb1732d9e42efdbe0248.jpg)
« повернутися