День пам’яті та вдячності: річниця визволення Тетіївщини
4 січня, у річницю визволення Тетіївщини від німецько-нацистських загарбників, вшанували пам’ять тих, хто в роки Другої світової війни виборював свободу нашої землі. До Меморіалу Слави поклали квіти як знак пошани до подвигу попередніх поколінь.
Цього дня з теплом і вдячністю відвідали 99-річного ветерана Стогнійчука Василя Кіндратовича. Йому передали продуктовий набір та щиро подякували за мужність і витримку, які назавжди закарбувалися в історії нашого краю.
Сьогодні ця дата звучить по-особливому, адже нині Україна знову виборює свою свободу. Наші сучасні Захисники і Захисниці продовжують справу тих, хто колись визволяв Тетіївщину. Вони тримають фронт, захищають наші домівки, наших дітей і право жити у вільній державі.
Ми пам’ятаємо минуле та цінуємо сьогодення, у якому щодня дякуємо кожному воїну, хто стояв і стоїть на захисті України.


