Білоцерківське РУ 6 червня рятувальниками було проведено профілактичну роботу з населенням Тетіївської МТГ аби нагадати про безпеку використання резервних джерел живлення.
Дата: 06.06.2024 08:39
Кількість переглядів: 65
6 червня рятувальниками було проведено профілактичну роботу з населенням Тетіївської МТГ аби нагадати про безпеку використання резервних джерел живлення.
Працівники ДСНС розповіли громадянам про збільшення кількості пожеж та травмування людей під час використання альтернативних джерел енергії, зокрема: генераторів, буржуйок, газових та електрообігрівачів.
Також персоналу нагадали про важливість виключення можливості перенавантаження електричної мережі та нагадали основні правила безпеки під час експлуатації вищевказаних приладів, вручивши присутнім інформативні пам'ятки застережливого змісту для ознайомлення та подальшого розповсюдження.