Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Програма соціально-економічного розвитку Тетіївської територіальної громади на 2021 рік

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

VІІІ СКЛИКАННЯ

 

ДРУГА ПОЗАЧЕРГОВА  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    24.12.2020 р.                                                                            № 34 - 02-VIIІ

 

 

Про  Програму соціально-економічного

розвитку  Тетіївської  територіальної

громади  на 2021 рік

 

      Розглянувши поданий виконавчим комітетом Тетіївської міської ради    проект Програми  соціально-економічного розвитку  Тетіївської  територіальної  громади  на 2021 рік,   з метою забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку Тетіївської  територіальної громади  на 2021 рік, відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Тетіївська міська рада

 

                                       В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Затвердити Програму соціально-економічного розвитку Тетіївської територіальної громади на  2021 рік  (додається):      

            1.1. Програма енергоефективності та енергозбереження в Тетіївській громаді на 2021-2025 роки.     

           1.2. Програма розвитку земельних відносин на 2021-2025 роки

           1.3. Програма охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки.

           1.4. Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Тетіївської громади на 2021-2025 роки

            1.5. Програма по поліпшенню водопостачання та водовідведення в Тетіївській громаді на 2021-2025 роки.

            1.6. Програма по розвитку благоустрою та інфраструктури Тетіївської громади на 2021-2025 роки.

           1.7. Програма поводження з твердими побутовими відходами в Тетіївській громаді на 2021-2025 роки.

          1.8. Програма соціального захисту Тетіївської міської територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки.

                 1.9. Програма «Обдарована дитина» на  2021-2025 роки.

                 1.10. Програма «Шкільний автобус»на 2021-2025 роки.

                  1.11. Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, здійснення представницьких та інших заходів Тетіївської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

                 1.12. Програма інформаційної політики та зв’язків з громадськістю на 2021-2025 роки

                  1.13. Програма збереження документів  Трудового архіву, що не належить до Національного архівного фонду на 2021-2025 роки.

                 1.14. Програма  « Захисник Вітчизни» на 2021-2025 роки.

                 1.15. Програма забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну  в Тетіївській громаді на 2021 рік.

                 1.16. Програма фінансової підтримки Комунального підприємства «Комунального некомерційного підприємства Тетіївська центральна районна лікарня» на 2021 рік.

     1.17. Програми захисту населення і території Тетіївської ТГ від надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру на 2021-2025 р.р.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку.

                           

   

               Міський голова                                        Б.БАЛАГУРА

 

                                                                                       Додаток

                                                                          до рішення 2 сесії міської ради

                                                                          VIII скликання від 24.12.2020 р.

                                                                          №  34 -02-VIIІ

    ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК

 

 1. Вступ

 

Мета та завдання діяльності програми соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської міської територіальної громади на 2021 рік.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської територіальної громади (далі – Програма) розроблена відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України",  Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки і Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках та Стратегії розвитку Тетіївської ОТГ на 2019-2023 роки.

Головною метою Програми є створення умов для економічного зростання та удосконалення механізмів управління розвитком громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування транспортної та комунальної інфраструктури, дотримання високих екологічних стандартів, та внаслідок цього підвищення конкурентоспроможності громади,  доступності широкого спектру соціальних послуг та зростання добробуту населення.

Програма ґрунтується на аналізі розвитку міської та сільської економіки, поточної економічної ситуації, актуальних проблем соціально - економічного та культурного розвитку, пріоритетів, та визначає оперативні цілі і заходи соціально - економічної та культурної політики місцевої влади, критерії ефективності її реалізації на основі прогнозних показників соціально - економічного і культурного розвитку на 2021 рік.  

Основною метою Програми є загальне підвищення суспільного добробуту населення.

Програма є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених цілей і завдань соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської громади на 2021 рік.

Відповідальні за виконання заходів Програми – Тетіївської міської ради, постійні депутатські комісії,  управління, відділи та структурні підрозділи Тетіївської міської ради в межах компетенції та повноважень.

 

2. Соціально-економічна характеристика 

Тетіївської  територіальної громади

 

2.1. Загальна характеристика

 

Тетіївська територіальна громада базується на території Тетіївського району.

Громада розташовується у південно-західній частині Київської області.

До складу громади увійшло 34 населених пункти, у тому числі 1 місто, 0 селищ, 33 села.

Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає – 7 км, максимальна - 25 км.

Загальна площа громади – 758 км2.

 

2.2. Демографічна ситуація

Сучасна демографічна ситуація в Тетіївській територіальній громаді склалася під впливом історичного розвитку території, природного та механічного руху населення.

В загальній структурі населення громади перше місце посідає місто Тетіїв з чисельністю міського населення в 13032 чол., решта населення громади відноситься до сільського і складає 18899 чол.

Загальна кількість мешканців громади складає 31931 осіб.

 

2. Транспортне сполучення

Щоденно здійснюється 94 рейси на 33 автобусних маршрутах. 

Вулично-дорожна мережа громади нараховує:

-  по місту Тетієву загальна протяжність доріг складає 125 км, та налічує 111 вулиць та 48 провулків. Із них з асфальтобетонним покриттям - 80 вулиць загальною протяжністю 70 км.; з біло щебеневим покриттям 69 вулиць загальною протяжністю 40 км., ґрунтове – 10 вулиць протяжністю 15 км.

- по селам, що входять до громади вулично-дорожна мережа налічує 198 вулиць, із них з асфальтним покриттям 109 вулиць, біло щебеневим – 49 вулиць, ґрунтовим покриттям – 39 та 1 з чорно щебеневим покриттям.

Одним з найважливіших питань об’єднаної громади є стан дорожнього покриття, який як в межах населених пунктів, так і поза ними, знаходиться в незадовільному стані. Мережа автомобільних доріг потребує капітального ремонту, а подекуди і повної заміни дорожнього покриття. Щороку проводиться ямковий ремонт доріг, але ці заходи не можуть в повній мірі вирішити проблему.

 

2.4. Енергопостачання та комунальні послуги

Систему енергопостачання в Тетїівській громаді представляє Тетіївський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго» - компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії електромережами споживача Київської області та Тетіївського громади в цілому.

Систему газопостачання в Тетїівській громаді представляє Тетіївська філія ПАТ «Київоблгаз» - компанія, що здійснює передачу та постачання природного газу споживача Київської області та Тетіївського громади в цілому.

Систему теплопостачання в Тетіївській громаді представляє КП «Тетіївтепломережа».

Систему водопостачання та водовідведення в Тетїівській громаді представляє ВУ ВКГ «Тетіївводоканал». Станом на 01.01.2021 року ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» по водопостачанню обслуговує:

- населення  - 9,0 тис. чоловік  (3603 абонентських рахунки);

- підприємства та організації (в т.ч. ФОП) – 144.

Протяжність  розподільчих мереж – 129,78 км., середній діаметр мереж – 100 мм., середній вік мереж – 34 роки. На  водопровідній мережі встановлено 2 водорозбірні колонки та 23 пожежних гідранти. Водопостачання м. Тетієва здійснюється з підземних вододжерел, що знаходяться переважно на Південно-Східній ділянці Тетіївського родовища. На балансі підприємства знаходиться 10 артезіанських свердловин, 3 водонапірні вежі та 2 резервуари чистої води.  Також наявні очисні споруди. Система водовідведення  – повна та роздільна. Протяжність каналізаційних мереж - 32,8 км, середній вік мереж -26 років, середній діаметр мереж – 250 мм. Кількість КНС – 8 шт.

На території Тетіївської громади наявний полігон твердих побутових відходів, що знаходиться за межами міста та обслуговується КП «Благоустрій». Даним підприємством надаються послуги благоустрою міста, поточний ремонт дорожнього покриття, збирання, сортування та вивезення  ТПВ, освітлення вулиць міста.

Управитель багатоповерхового житлового фонду Тетіївської громади являється КП «Благоустрій». Також даному підприємству підпорядковано обслуговування міських кладовищ. Станом на 01.01.2021 р. житловий фонд комунальної власності складає 62 багатоповерхових будинків з них 41 будинок  комунальної власності, загальна житлова площа складає 89,412 тис. кв. м., також в місті налічується близько 5100 індивідуальних житлових будинків житлова площа яких складає 459,000 тис. кв. м.

КП «Дібрівка-Обрій» забезпечує благоустрій сіл громади, встановлення освітлення, вивіз сміття в селах.

КП «Тетіївське МБТІ»  забезпечує технічну інвентаризації,  паспортизація  і оцінку житлових  будинків, будинків і  споруд громадського та виробничого призначення, господарських будівель, господарських споруд, садових та дачних будинків, гаражів незалежно від форми  власності.

ДП ДЗ «УкрПочта» підприємство поштового зв'язку.

Послуги Інтернету надають:

 • ПАТ «Укртелеком» надання послуг зв’язку та інтернет (сполучення ADSL). Охоплення території – за наявності підключення до телефонної лінії
 • «Інтертелеком» (сполучення CDMA). Охоплення території – 50%.
 • ТетіївТелеком надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.
 • Satok надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.
 • БКМ надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.

 

2.5. Засоби масової інформації

Газета «Тетіївська Земля» є основними друкованими засобами масової інформації Тетіївської територіальної громади.

Інші засоби через які може здійснюватися донесення інформації в громаді це інтернет – спільноти:

 • «Тетіївська міська рада» (соціальна мережа Facebook.com);
 • Тетіївська територіальна громада (соціальна мережа Facebook.com);

Офіційні інтернет сайти:

 

2.6. Екологія

Місцевість Тетіївської громади знаходиться на південному заході Київської області, в одному із найкращих куточків Поросся. Територіальна громада це частина невеликого краю Придніпровської височини.

Природні ресурси: Місцевість складена, в основному, з осадових гірських порід, глини, піску, що лежать на товстому шарі твердих кристалічних порід, які по берегах річки Роськи виходять на денну поверхню. Загалом територіальна громада багата на пісковики, вапнякові родовища, глину, ліси, гіпсові родовища, які можуть використовуватися для виробництва будівельних матеріалів, родючі чорноземи, наявні поклади торфу, водні ресурси.

Клімат: Тетіївська територіальна громада розміщується в помірному кліматичному поясі. Кліматичні умови формуються внаслідок взаємодії сонячної радiації, циркуляції атмосфери і земної поверхні. Усi чинники дiють постійно і безперервно. Вiдсутнiсть гір сприяє вiльному перемiщенню і перемішуванню повітряних мас рiзного походження, що зумовлює значну мiнливiстъ погодних процесiв за сезонами. Клімат Тетіївщини в цілому помірно - континентальний. 

Внутрішні води: Внутрішні води представлені річкою Роська і її притоки Росошка та Дубравка. У живленні річки найбільша роль дощових вод, меншу частку становлять снігові та підземні води. Наявна широка мережа озер і ставків.

Рослинний покрив: Тетіївщина лежить в лісостеповій зоні, входить до складу Дністровсько - Дніпровської лісостепової провінції. Основними лісоутворюючими породами наших лісів є граб, дуб, сосна, ялина, береза, вільха. Тут зустрічаються бруслина бородавчаста, глід, малина, іноді терен та клен татарський. В долинах річок, на дні балок зустрічається лучна рослинність: чебрець, полин, ромашка, конюшина, звіробій, материнка, тонконіг вузьколистий, тимофіївка, щавель кінський, грицики, хвощ.

Природно - заповідний фонд Тетіївської громади представлений:

 

2.7. Освіта

Одним з пріоритетів Тетіївської міської ради є забезпечення конституційних гарантій доступності та рівності прав громадян на отримання якісної освіти, підвищення рівня охоплення дітей дошкільною освітою, оновлення та удосконалення змісту, форми і методів організації навчально - виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, сприяння інноваційному розвитку освітнього середовища, збереження та вдосконалення мережі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до потреб територіальної громади, забезпечення належного рівня їх поточного утримання та функціонування, сприяння збереженню здоров’я дітей, забезпечення всіх раціональним, якісним та безпечним харчуванням, впровадження нових технологій з розвитку освіти.

Загалом охоплення шкільною освітою в громаді складає 100%. Діти, що проживають у віддалених населених пунктах, забезпечені автобусним підвезенням.

 

2.8. Медицина

Значна увага приділяється сталому функціонуванню лікувально-профілактичних закладів та поліпшенню ефективності первинної медико-санітарної допомоги, покращенню матеріально-технічної бази, покращенню якості надання медичних послуг.

         Послугами лікарів загальної практики охоплено 100 % населення громади. Чисельність лікарів становить 16 осіб. Укомплектованість посад лікарів в центрі ПМСД  становить 56,0 %.

Продовжується робота по удосконаленню надання амбулаторно-поліклінічної роботи. Діє Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» (КП «КНП «Тетіївський ЦПМСД»»), яке почало функціонувати з 01 квітня 2018 року.

З метою впровадження медичної реформи були створені автоматизовані робочі місця для лікарів загальної практики-сімейної медицини для підписання декларацій з пацієнтами.

Основними заходами спрямованими на розвиток медицини є:

 • впровадження телемедицини;
 • покращення здоров’я населення шляхом забезпечення доступної та якісної кваліфікованої допомоги кожному громадянину;
 • запровадження нових механізмів, методів, стандартів надання послуг в охороні здоров’я, забезпечення охорони здоров’я матері та дитини;
 • укомплектування вакантних лікарських посад;
 • проведення поточного ремонту сільських ЛПЗ.

 

 

2.9. Культура

Культурно-освітню роботу в Тетіївській територіальній громаді здійснюють 29 клубних установ, 32 бібліотечних закладів, Тетіївський краєзнавчий музей та Тетіївська дитяча музична школа.

Робота закладів культури спрямована на збереження і розвиток української національної культури, активізації діяльності закладів культури, шляхів збереження існуючої мережі і посилення їх ролі в розгортанні процесів національно - культурного відродження, поліпшення матеріально-технічної бази. Проводяться свята, фестивалі, конкурси, інші культурно-мистецькі заходи, пов'язані з відзначенням календарних та пам'ятних дат в Україні, а також обласні культурно - мистецькі свята, що є історичним надбанням не лише Тетіївської громади, а й України в цілому.

Основною проблемою культурно-освітнього спрямування в громаді є слабке інфраструктурне та матеріальне забезпечення для здійснення основних видів діяльності, що значно ускладнює, а подекуди унеможливлює проведення культурно-масових заходів для населення, насамперед молоді. Також гострою проблемою є опалення закладів культури.

Проблема наповнюваності бібліотечних установ новими зразками художньої, спеціалізованої та іншої літератури, яка б була цікава для молоді і могла відродити у неї культуру читання також потребує вирішення. Матеріальне оснащення закладів культури громади (музичні інструменти, сценічні костюми та ін.) також потребують заміни. Практично всі приміщення закладів культури громади потребують  ремонту  та утеплення.

 

2.10. Соціальне забезпечення

Соціальне забезпечення - одна з головних функцій держави, яка здійснюється завжди і за будь-яких умов на користь непрацездатних і хворих людей, пенсіонерів, безробітних, малозабезпечених. За останні роки, незважаючи на зусилля влади щодо поліпшення соціально-економічної ситуації та підвищення матеріального рівня життя населення, збільшується кількість громадян, які потребують соціального захисту. Соціальний захист пенсіонерів та інвалідів з боку держави полягає у наданні грошової допомоги, засобів пересування, протезування, у встановленні опіки або стороннього догляду.

На сьогоднішній день соціальну інфраструктуру Тетіївської громади представляють:

 • Служба у справах дітей та сім’ї;
 • Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
 • КП «Соціальний центр».

А також на території громади діють:

 • Управління соціального захисту населення;
 • Тетіївський районний центр зайнятості;
 • Тетіївське об’єднане управління пенсійного фонду України в Київській області.

 

 1. Основні пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської територіальної громади та шляхи їх реалізації в 2021 році

Пріоритетними завданнями соціально-економічного та культурного розвитку громади є:

1. Розвиток економічної спроможності громади шляхом покращення можливостей для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.

2. Забезпечення наповнюваності дохідної частини бюджету міста шляхом проведення раціональної та ефективної податково-бюджетної політики, дотримання фінансової дисципліни, залучення додаткових ресурсів для наповнення бюджету, підвищення результативності бюджетних видатків; 

3. Формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення громади, розвиток муніципальної інфраструктури, стимулювання раціонального використання енергоресурсів у закладах бюджетної сфери та житлово-комунального господарства;

4. Вирішення питання по наданню жителям громади якісних та доступних комунальних послуг, створення умов для прискореного впровадження реформ житлово-комунального господарства громади;

5.  Створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей та молоді, відродження культурних і просвітницьких традицій, розвиток туристичного потенціалу громади;

6. Створення більш прийнятних умов для розвитку підприємницької діяльності, підтримка малого та середнього бізнесу, сприяння збільшенню випуску конкурентоспроможної продукції місцевого виробництва;

7. Проведення робіт з благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності;

8.  Продовження будівництва об’єктів життєзабезпечення, проведення капітального ремонту доріг комунального значення;

9.  Вирішення питань збирання, транспортування та переробки побутових відходів;

10.  Оптимізація облаштування вуличного зовнішнього освітлення громади;

11.Сприяння реалізації проектів за пріоритетними напрямами інноваційної діяльності;

12. Реалізація Громадського бюджету в Тетіївській громаді;

13.Запозичення досвіду розбудови громади міста завдяки участі у   міжнародних програмах та розбудові зв’язків з іншими населеними пунктами;

14. Удосконалення доступності та якості адмінпослуг, що надаються жителям Тетіївської територіальної громади.

 

4. В 2021 році виконавчим комітетом Тетіївської міської ради будуть реалізовуватись наступні  Програми.

 

№п/п

Назва програм

Дата прийняття та номер рішення і сесії.

Сума

1

Програма «Боротьба із карантинними рослинами на території міста Тетієва» на 2018-2022 роки

21.09.2017 р.

№ 385

25 сесія

 

2

Програма «Забезпечення поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів у місті Тетієві»

23.11.2017 р.

№ 409

27 сесія

 

3

Програма «Розвитку фізичної культури і спорту на території Тетіївської   міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2021 роки

25.01.2018 р.

№ 15-01-VII

1 сесія (2 з)

 

4

Програма «Компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення» на  2018-2022 роки

15.02.2018 р.

 № 60-02-VII

 2 сесія

 

5

«Програма щодо відшкодування витрат за надані пільги з  телекомунікаційних послуг пільговим категоріям населення  Тетіївської об’єднаної  громади на 2018 -2022 роки»

17.05.2018 р.

№ 144-06-VII

  6 сесія (1 з.)

 

6

Про затвердження  Програми по забезпеченню

культурного розвитку Тетіївської ОТГ

на 2019-2022 роки

 

21.12.2018 р.

№ 426-14-VII

14 сесія

 

 

7

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування міста Тетієва та старостинських округів, яким у 2019 - 2021 роках виповнюється 18 років»

21.12.2018 р.

№ 418 -14-VII

14 сесія

 

8

Про затвердження Програми поліпшення  матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування на 2019-2021 роки.

21.12.2018 р.

№ 419 -14-VII

14 сесія

 

9

Про затвердження Програми розвитку та підтримки Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство  «Тетіївський  центр первинної медико–санітарної  допомоги» Тетіївської міської ради на 2019-2021 роки

 

допомоги»

Тетіївської міської ради на 2019-2021 роки

 

  28.03.2019р.

  №  525 - 18 -II

18 сесія

 

10

Про затвердження  Програми правової  освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Тетіївської об'єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки

 

29.07.2019р.

№ 637  -20-VIІ

20 сесія

 

 

11

Про затвердження  Програми підтримки  та розвитку молоді Тетіївської ОТГ на 2019-2022 роки «Молодь Тетіївщини»

 

    12.09. 2019р

         № 676- 22 –VII

             22 сесія

 

 

 

12

Про затвердження Програми поводження  з безпритульними тваринами на території населених пунктів Тетіївської міської ради на 2019-2022 роки

    12.09. 2019р

         № 688- 22 –VII

             22 сесія

 

 

13

Про затвердження Програми «Громадський бюджет Тетіївської ОТГ на 2020 – 2025 роки»

 

20.12.2019р.

№ 754-26-VII

26 сесія

 

14

Про затвердження  Програми підтримки

Індивідуального житлового будівництва

на селі «Власний дім» на період 2020-2025 роки для жителів  міста та сіл Тетіївської ОТГ

 

 

20.12.2019р.

№ 764-26-VII

26 сесія

 

15

Про затвердження  Програми підтримки

сім'ї та забезпечення прав дітей

«Щаслива родина - успішна країна»

 на 2020  - 2022 роки

 

 

23.01.2020р.

№794-27- VII

27 сесія

 

16

Про затвердження  Програми співробітництва  з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування  та іншими організаціями на 2020 –2022 роки

 

23.01.2020р.

№796-27- VII

       27 сесія

 

17

Про затвердження Програми організації харчування дітей учасників бойових дій, загиблих, контрактної служби в зоні проведення антитерористичної операції

 

26.08.2020р.

№ 933-33- VII

       33 сесія

 

18

Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Тетіївської ОТГ в 2020-2021 роках

 

 

 

26.08.2020р.

№ 934-33- VII

       33 сесія

 

19

Про затвердження Програми

забезпечення пожежної та техногенної

  безпеки в закладах освіти Тетіївської

  міської ради на 2020 – 2024 роки

 

 

26.08.2020р.

№ 935-33-VII

33 сесія

 

                       

                            Необхідно прийняти наступні Програми

20

Програма енергоефективності та енергозбереження в Тетіївській громаді

на 2021-2025 роки

 

 

21

Програма розвитку земельних відносин на 2021-2025 роки

 

 

 

22

Програма охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки

 

 

23

Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Тетіївської

громади на 2021-2022 роки

 

 

 

24

Програма по поліпшенню водопостачання та водовідведення в Тетіївській територіальній громаді на 2021-2025 роки

 

 

25

Програма по розвитку благоустрою та інфраструктури Тетіївської територіальної

громади на 2021 рік

 

 

26

Програма поводження з твердими побутовими відходами в Тетіївській територіальній громаді на 2021-2025 роки.        

            

 

 

 

27

Програма соціального захисту Тетіївської міської територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки

 

 

 

28

Програма «Обдарована дитина» на  2021-2025 роки

 

 

 

29

Програма «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки

 

 

 

30

Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, здійснення представницьких та інших заходів  Тетіївської  міської територіальної громади на 2021-2025 роки

                        

 

 

31

Програма інформаційної політики та зв’язків з громадськістю на 2021-2025 роки

 

 

 

32

Програма збереження документів  Трудового архіву, що не належить до Національного архівного фонду на 2021-2025 роки

 

 

 

33

Програма «Захисник Вітчизни» на

2021-2025 роки

 

 

 

34

Програма забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами  інсуліну  в Тетіївській громаді на 2021 рік Тетіївська центральна районна лікарня» на 2021 рік

 

 

35

Програма фінансової підтримки Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство

 

 

36

Програма захисту населення і території Тетіївської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки

 

 

 

5. Перелік проектів, які  подані до Київської обласної державної  

  адміністрації, Міністерства розвитку громад та територій, МФО

                                             на 2021 рік

 

З метою реалізації проектів регіонального розвитку Тетіївської територіальної громади було подано проектні пропозиції до Київської обласної державної адміністрації, Міністерства розвитку громад та територій, МФО, фондів.

 

№ пп

Назва заходу

Загальна вартість об'єкта, тис. грн

Примітка

1

Реконструкція даху з встановленням дахової сонячної електростанції на об'єкті  "Заклад  дошкільної освіти (ясла–садок) "Оленка" Тетіївської міської ради, Київської області  (в тому числі виготовлення ПКД)

2600

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

2

Реконструкція вхідної групи та прилеглої території з влаштуванням універсального майданчику Тетіївського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" по вул. Соборна, 32 в м. Тетієві Київської області

5178,343

Президентська програма "Велике будівництво"

3

Капітальний ремонт покрівлі із заміною азбестоцементних листів на металочерепицю, утеплення перекриття, встановлення блискавкозахисту комунального закладу "Тетіївський ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти І_ІІІ ступенів №2 Тетіївської міської ради" по вул. Соборна, 32 в м. Тетіїв Київської області

4271,914

Президентська програма "Велике будівництво"

4

Термосанація (капітальний ремонт) будівлі КЗ "Тетіївський освітній центр - опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3" Тетіївської міської ради Київської області

13400

Мінрегіон "Секторальна підтримка ЄС"; Президентська програма "Велике будівництво"

5

Капітальний ремонт будинку культури в м. Тетіїв Київської області

10762,333

Мінрегіон "Секторальна підтримка ЄС"; ДФРР; Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

6

Капітальний ремонт покрівлі та утеплення стін будівлі клубу по вул. Заводська, 14 в с. Стадниця, Тетіївського району, Київської області

2 289,451

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

7

Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Визволителів (колишня Червоноармійська) в м. Тетієві Київської області

3 772,301

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

8

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ярова в селі Горошків Тетіївського району Київської області

2 236,542

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

9

Будівництво кладовища на земельній ділянці площею 3,2 га кадастровим номером 3224610100:05:015:0018, в м. Тетіїв Київської області

8291,797

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

10

Капітальний ремонт приміщень кухні та їдальні «П’ятигірського ліцею» за адресою: Київська область Тетіївський район с. П‘ятигори

 

1791,000

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

11

Капітальний ремонт (заміна вікон, дверей, ремонт даху та покрівлі)  «Кашперівське навчально-виховне об‘єднання загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради Київської області в с.Кашперівка Тетіївського району Київської області

4337,375

Обласна програма енергозбереження (підвищення

енергоефективності) Київської області

12

Капітальний ремонт (утеплення школи, ремонт даху, покрівлі) Денихівської ЗОШ І-ІІІ Тетіївської районної ради Київської області в с. Денихівка Тетіївського району Київської області

5625,0335

Обласна програма енергозбереження (підвищення

енергоефективності) Київської області

13

Капітальний ремонт (утеплення фасаду та заміні віконних, дверних блоків) лікувального корпусу №1 центральної районної лікарні Тетіївської районної ради по вул. Квіткова, 26 в м. Тетієві Київської області

6419,169

Обласна програма енергозбереження (підвищення

енергоефективності) Київської області

14

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Жовтнева в с. Галайки Тетіївського району Київської області

1961,616

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

15

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Дачна в с. П‘ятигори Тетіївського району Київської області

2722,218

Обласна програма будівництва, рекон струкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

16

Капітальний ремонт приміщень кухні та їдальні «Кашперівського ліцею» за адресою: Київська область Тетіївський район с. Кашперівка

5153,000

Обласна програма будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури Київської області

17

Придбання електроавтобуса для сполучення населених пунктів Тетіївської міської територіальної громади

14940,27

ДФРР

18

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейном в м. Тетіїв Київської області

37656,318

ДФРР

19

Реновація центральної частини міста Тетіїв «Старе місто»

17066,246

Мінрегіон "Секторальна підтримка ЄС"

 

   6.  В рамках Програми Громадський бюджет було відібрано

                     до реалізації наступні проекти

Назва проекту

Опис проекту

Бюджет, грн

2018 рік

Літня паркова сцена

Створення літньої паркової сцени, яка матиме міцний бетонний фундамент, дах та підсобне приміщення, підключення до електромережі та оснащення освітлювальними приладами.

 

200000

2019 рік

Проведення багатожанрового молодіжного фестивалю українсько-польського мистецтва

 Багатожанровий українсько-польський молодіжний фестиваль мистецтва за участі вокальних, інструментальних, хореографічних колективів та Метою пректу є привернення уваги мешканців міста до проблеми відродження української національної культури, збереження її самобутності, виконавців, фолькльорних колективів, обрядових театрів (малих сценічних форм), читців, юних поетів, художників. В рамках фестивалю можливе проведення концертних виступів, майстер-класів, народних майстрів, обмін культурним досвідом з польськими гостями, благодійна акція - підтримка дітей з особливими потребами, сиріт, дітей батьки котрих загиблі в Ато.

100000

Облаштування дитячого майданчика громадської вбиральні біля храму "Різдва Христового" на Слободі

Облаштування дитячого майданчика та зони відпочинку, а також встановлення громадської вбиральні задля покращення комфорту жителів Слободи, а особливо дітей та усіх хто буде відвідувати храм Різдва Христового.

99875

Капітальний ремонт пішохідної доріжки вул. Вишнева – вул. Шевченка «Крок вперед»

Даний проект направлений на розв'язання проблеми відсутності пішохідної доріжки до 4-х багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться по вул. Шевченка та вул. Злагоди. Проект направлений на цільову групу всіх верств населення від дітей до пенсіонерів, прохід через дану ділянку має нерівну поверхню, що не дає змоги нормально пересуватися без ризику отримання травм від падіння.

99500

Упорядкування прибудинкової території по вул. Коцюбинського 1 та Соборна 68.

Основна мета – це встановити огорожу на дитячий майданчик для підвищення безпеки дітей, які щодня граються на ньому, тому що майданчик знаходиться дуже близько до проїжджої частин. А також встановлення нових лавочок біля кожного під’їзду для забезпечення комфортного відпочинку мешканців будинків. Та встановити лавочки на дитячому майданчику для комфорту та зручності.

 

100000

Осучаснення приміщення Тетіївського районного народного історико – краєзнавчого музею

Мета проекту – покращення матеріального забезпечення з метою популяризації закладу та збільшення туристичного потоку. Музей є єдиним закладом у місті та районі, який комплексно висвітлює історію та приваблює найбільшу кількість туристів. Тому вкрай важливо забезпечити відвідувачів комфортними умовами перебування у закладі. Це дозволить закладу стати самоокупним.
Матеріальне забезпечення музею: проектор, проекційний екран, ноутбук, стільці для відвідувачів, виставкові вітрини.

100000

Благоустрій зони відпочинку біля водосховища «Порхун» на р. Роська

Благоустрій зони відпочинку (зона пляжу) на водосховищі "Порхун". Розчищення території пляжу та прибережної зони від бур'янів та очеретів, обладнання місця для купання дітей, встановлення лавочок, гойдалок, грибків від сонця, кабінок для перевдягання, смітників, укладання доріжок, облаштування (ремонт) туалетів, спортивної (пляжної) площадки.

100000

Встановлення інформаційних стендів поряд із історичними та туристичними місцями у м. Тетієві

Метою проекту є: збільшення кількості туристів та створення більш привабливого туристичного іміджу міста. Встановлення інформаційних стендів із розширеною інформацією про історичні об’єкти із дублюванням англійською мовою та фотографіями.

100000

Вуличний годинник в міському парку

Метою проекту є встановлення вуличного годинника на металевому стовпі стилізованого під старину в центральному міському парку м. Тетієва.
Маючи давню історію, в м. Тетієві майже не збереглися елементи міської архітектури давніх часів. Стилізований вуличний годинник на стовпі може стати елементом оновленого центрального міського парку, який буде привертати увагу жителів та гостей міста, а також нестиме практичну цінність.

100000

Облаштування зони відпочинку на правому березі р. Роськи та очищення «Арехтового джерела»

"Арехтове" джерело є одним із туристичних об'єктів нашого міста але водночас потребує облаштування для створення належних умов для жителів та гостей міста. Крім того буде вирішено проблему якості джерельної води.

45000

Облаштування спортивним обладнанням стадіону с. Дзвеняче

Встановлення типового спортивного обладнання на території сільського стадіону для забезпечення можливостей сільської молоді ефективному заняттю спортом.

99800

Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства с. Дібрівка

Мета проекту - встановити дитячий майданчик для поліпшення комфорту проживання мешканців села Дібрівка. Створити комфортні умови здорового та щасливого відпочинку для дітей різного віку.

98695

Облаштування дитячого майданчика «Відпочиваємо разом» с. Ненадиха

Організація дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку, сприяння їх фізичному розвитку, набуття навичок спілкування з однолітками. Майданчик дозволить зайняти і захистити дітей від небезпечних вчинків і ситуацій.

94790

Парк сімейного відпочинку с. Скибинці

Проект передбачає благоустрій існуючої території з метою створення зони відпочинку для дітей, молоді та дорослих. А також встановлення дитячого ігрового комплексу та вуличних тренажерів. Місце реалізації: с. Скибинці, пров. Шкільний.

100000

Облаштування дитячого майданчику вуличними тренажерами с. Стадниця

Облаштування спортивного майданчику з вуличними тренажерами для занять спортом та фізкультурою шляхом встановлення 10 тренажерів з металевим огородженням майданчику.

100000

Здорова дитина – здорова країна с. Степове

Встановлення дитячого спортивного майданчику та тренажерів для залучення молодого покоління до здорового способу життя та відпочинку. Місце реалізації: с. Степове, парк, центр села.

100000

Ремонт будинку культури с. Горошків

Проведення поточного ремонту фоє та залу будинку культури с. Горошків.

100000

Ремонт будівлі і благоустрій тери-торії ФАПу с. Тайниця

ФАП є важливим об'єктом інфраструктури села, який забезпечує надання медичних послуг. Будівля ФАПу споруджена у 1950-х роках і потребує ремонту для забезпечення більш якісних послуг населення.

100000

Літній танцювальний майданчик с. Черепин

Проект передбачає створення літнього танцювального майданчика для проведення танцювальних вечорів та зони відпочинку для мешканців села в денний час, можливість проведення аматорських виступів та концертів.

100000

2020 рік

Все краще дітям (ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

Облаштування кабінету хімії, створеннякомфортних умов для навчання учнів КЗ Тетіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у м.Тетієві

100000

Для здорової і щасливої дитини доступні всі дороги і стежини. ЗДО «Калинка» .

Мета проекту: забезпечення матеріальної бази сприяння фізичному та психологічному здоров'ю дітей дошкільного віку.

100000

Модернізація спортивної бази (КЗ «Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» по вулиці Соборна, 32)

Проект передбачає оновлення бази спортивного обладнання та інвентарю спортивних залів навчального закладу.

100000

Сходинки здоров’я (ЗДО Веселка)

Проект спрямований на формування передумов здорового способу життя, фізичну працездатність дітей. 

100000

Памп трек в мікрорайоні Слобода. 2020 рік.

Створення нового спортивного простору для молоді та підлітків, де вони зможуть займатися велоспортом.

99000

Молодь за здоровий спосіб життя

Місце реалізації проекту - вул. Б. Хмельницького 1А. Основна мета проекту - встановлення ігрового та спортивного майданчика для жителів мікрорайону Дзержинське. 

95450

Безпека руху по вул. Коцюбинського (освітлення, обмежувачі швидкості)

Проектом передбачається облаштування системи обмеження швидкості (лежачий поліцейський), встановлення вуличного освітлення та дорожнього знаку «Житлова зона».

53370

Подвір’я щасливого дитинства (район Слобода), м. Тетіїв, вул. М. Шляхтиченка, 22

Основна мета даного проекту є встановлення сучасного дитячого ігрового майданчику, який дасть змогу дітям проводити дозвілля на свіжому повітрі в безпечних і комфортних умовах.

99000

Відновлення вуличного освітлення по вулицях Центральна, Шевченка, Садова, Левадна  с.Тайниця

Основною метою проекту є відновлення вуличного освітлення по вул. Центральна, Шевченка, Садова, Левадна, встановлення 3 опор по вул. Левадній, встановлення світильників у кількості 40 шт

100000

Відновлення артезіанської свердловини на Чорнобильському поселення с.Скибинці

Мета проекту: відновлення існуючої артезіанської свердловини шляхом миття та відновлення дебіту води.

100000

Облаштування паркової зони с.Голодьки

Проектом передбачається встановлення ігрового дитячого майданчика, лавочок для відпочинку.

100000

Ремонт ФАП

с. Бурківці

Проектом передбачається встановлення металопластикових дверей, вікон, заміна покрівлі.

100000

Облаштування бетонною огорожею частину вул. Центральна с.Дзвеняче

Метою проекту є встановлення нової зносостійкої огорожі на території сільського стадіону, церкви, будинку культури та парку по вул. Центральна с. Дзвеняче.

100000

Вуличне освітлення з використанням ЛЕД ламп вул.8-го Березня, Лісова, Садова, Шевченка, Квітнева с.Михайлівка

Проектом передбачається відновлення вуличного освітлення з використанням енергоефективних технологій по вул. 8 Березня, вул. Лісова, вул. Садова, вул. Шевченка, вул. Квітнева.

100000

Відновлення вуличного освітлення пров. Дружби с.Росішки

Основна мета проекту відновлення вуличного освітлення пров. Дружби шляхом встановлення енергозберігаючих світильників. Це забезпечить безпеку і комфорт пересування населення села в вечірній час.

100000

Створення сучасної зони відпочинку та придбання звукового обладнання с. Дібрівка

Створення сучасного молодіжного простору шляхом облаштування зони відпочинку та придбання звукового обладнання.

99635

Благоустрій території біля церкви Іоанна Богослова в с. Горошків. 2020 рік.

Проект передбачає облаштування пішохідної доріжки та благоустрою території біля церкви Іоанна Богослова в селі Горошків.

100000

Поточний ремонт сільського клубу села Черепинка

Оскільки клуб в селі Черепинка є центром дозвілля та відпочинку жителів села, важливо створювати комфортні умови для відвідувачів і підтримувати естетичний вигляд закладу.

100000

Комфортний відпочинок «Парк Слави» с. Степове

Проект спрямований на створення кращих умов для відпочинку та дозвілля мешканців с. Степове, шляхом облаштування території парку Слави. Проектом передбачається: видалення сухих дерев, планування території парку, озеленення території парку, встановлення лавок для відпочинку, встановлення урн для сміття.

100000

 

7. Джерела фінансування Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської територіальної громади

на 2021 рік.

Реалізація програми здійснюється відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного Кодексу України за рахунок коштів міського бюджету (загального та спеціального фонду), коштів  обласного, державного бюджету, спеціальних коштів, коштів цільових фондів та інших, що не суперечать чинному законодавству.

Реалізацію заходів Програми буде забезпечено за наявності фінансування з державного, обласного та міського бюджетів, коштів підприємств, міжнародних фінансових організацій та інвесторів, спонсорської допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством України.

У процесі виконання Програму можна уточнювати. Зміни і доповнення до Програми затверджуватимуться рішеннями сесій міської ради.

 

 

            Міський голова                                            Б.БАЛАГУРА

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація