Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Зустріч з трудовим колекивом НВК «Агро-центр»

Зустріч з трудовим колекивом НВК «Агро-центр»

 24 квітня 2017 року начальником відділу Тетіївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Шосталь О.О. та начальником відділу Тетіївського відділу обслуговування громадян Сосунович А.К. Сквирського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області було проведено зустріч з трудовим колективом НВК «Агро-центр». 
Фахівці управління Фонду   детально розповіли їм про умови призначення пенсій, вплив страхового стажу та тіньової зарплати на розмір пенсії, зарахування до страхового стажу: період проходження строкової військової служби, навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах.
В ході зустрічі були надані відповіді на запитання щодо можливості проведення перерахунку страхового стажу; зарахування до страхового сажу періоду отримання допомоги по безробіттю; розмір пенсії у разі відсутності у чоловіків 35 років страхового стажу. Наголосили на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на Веб-порталі. 
Наприкінці зустрічі було роздано інформаційно-роз`яснювальні матеріали.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація