Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Перерахунок пенсій з 01.10.2022 деяким категоріям пенсіонерівЗ 01.10.2022 Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” передбачено зростання мінімальної заробітної плати до рівня 6700грн.

У зв'язку з цим, було перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли 65 років та мають страховий стаж (чоловіки не менше 35 років та жінки не менше 30 років) .

Мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для такої категорії громадян становитиме 40 % від мінімальної заробітної плати, тобто 2680 грн (6700 грн * 40 %).

Слушно зауважити, що для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення підприємницької діяльності.

Особам, які досягнуть 65-річного віку після 1 жовтня, такий перерахунок буде проведено з дати досягнення відповідного віку за наявності у них необхідного страхового стажу (чоловіки не менше 35 років та жінки не менше 30 років).

Перерахунок пенсій буде здійснено Пенсійним фондом України автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація