Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Пенсіонерів, які отримують пенсії через Укрпошту, буде переведено на обслуговування в банки

Пенсіонерів чекають зміни. Зокрема, запроваджується отримання пенсій та грошових допомог через поточні рахунки в банках.

Ідеться про те, що Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики про переведення на обслуговування в банки пенсіонерів, які отримують пенсії через Укрпошту.

 

З 1 вересня 2021 року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України», пенсії будуть нараховуватися більшості пенсіонерів на рахунки в банки, окрім:
– осіб з інвалідністю першої групи;
– осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду;
– пенсіонерів категорії “80+”;
– одержувачів державної соціальної допомоги (особи, які не мають права на пенсію, та громадяни, які отримують допомогу з догляду).
Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через установу, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.
Постановою запроваджується конкурсний механізм відбору надавачів послуг з виплати та доставки пенсій, грошової допомоги за місцем проживання одержувачів.
Ця постанова набирає чинності з 01.04.2021.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація