Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Веслування на байдарках та каноє

Федерація з «Веслування на байдарках та каноє» була створена в 1971 році в м. Фастів Київської області, очолював її до 2017р. заслужений тренер України Бузінов Валентин Миколайович. В січні 2017р. рішенням загальних зборів президентом федерації був обраний Майструк Руслан Володимирович. Юридична адреса розташування федерації з «Веслування на байдарках та каноє» перенеслася з м. Фастова до м.Тетієва і офіційно зареєстрована в Міністерстві Юстиції України.

На сьогодняшній день тренера з веслування на байдарках та каноє входять в склад територіальної районої громадської організації ДЮСШ «Колосок», яку очолює Майструк Петро Григорович, він же й очолює району громадську організацію фізкультурно – спортивного товариства «Колос».

У кожного тренера група 15-20 чоловік.За літо 2017 року тренувалось близько 100 чоловік.

Тренера, які працюютьз дітьми в м.Тетіїв:

  • Фандіков Сергій Петрович
  • Майструк Тетяна Вікторівна
  • Майструк Віталій Васильович

в с. Денихівка – Іванов Владислав Олександрович

Заняття в секціях «Веслування на байдарках та каноє» безкоштовні.

Влітку тренування відбуваються на р.Роська (м.Тетіїв) та в с. Денихівка,  восени – взимку в молодіжно – спортивному комплексі «Креатив», міський стадіон «Колос», ЗОШ №2 та ЗОШ №3, також на вихідні тренування відбуваються в м. Біла Церква у басейні СКА (спортивний клуб армії) оплата лише за басейн (25-30 грн. за 2 години плавання).

Записатись на тренування можна хлопчикам та дівчаткам віком від 8 років. В літній період на водно- спортивній базі в м. Тетіїв -  щоденно крім понеділка з 15.30, на вихідних з 11.00., з листопада місяця на міському стадіоні «Колос».

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація