Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Стадіон «Колос»

Стадіон "Колос"

Адреса: вул. Цвіткова, 39

На території стадіону "Колос" знаходиться: футбольне поле з рулонним газоном європейського формату, поле для міні-футболу, комплекс антивандальних тренажерів, бігові легкоатлетичні доріжки.

     

 

ЯК ВІДБУВАЛОСЯ ВІДНОВЛЕННЯ ФУТБОЛЬНОГО ПОЛЯ

Роботи з відновлення стадіону "Колос" почалися в 2012 році, коли за кошти з фонду розвитку міста в сумі 164 тис. грн. було зроблено систему автоматичного поливу. А далі настали часи, коли Держказначейство перестало проводити платежі і навіть зазначену суму було остаточно оплачено лише в вересні місяці 2014 року.

Звісно можна було чекати кращих часів, коли закінчиться війна, коли держказначейство почне проводити платежі і просто залишити футбольне поле в такому стані як воно і було. Але коли є бажання щось змінювати, то можна все робити одночасно: і допомагати армії і відроджувати місто.

Саме тому волонтери, за активної підтримки міського голови Руслана Майструка, в липні 2014 розпочали збір коштів на рулонний газон для футбольного поля стадіону "Колос". Потрібно було зібрати 206 250 грн., оскільки вартість кв.м. рулонного газону становила 25 грн. станом на липень місяць, а площа поля 8250 кв.м.

Не все так оптимістично, як здається відразу. Були тетіївчани, які підтримали ідею відразу, були ті хто повірив і приєднався пізніше, а були і такі, що критикували і навіть протестували проти збору коштів на відновлення футбольного поля. Як говорять: "Бажання - це тисяча можливостей. А не бажання - це тисяча причин". За допомогою громади вдалося зібрати лише 3973 грн., та крім того виявилося, що через курс євро виросла і ціна на газон, з 25 грн. до 29 грн. за кв.м. І тому на рулонний газон вже потрібно було зібрати 239 250 грн.

Здавалося, що мрія не здійснена... Але завжди є люди-благодійники, для яких добрі справи є нормою і вони їх не роблять під вибори для піару, чи ще з якихось корисливих причин. В історії України було чимало таких людей, на кошти яких будувалися лікарні, притулки, гімназії, училища, парки, тощо. Їх імена назавжди залишились в історії завдяки своїй благодійним вчинкам.

Ось так і в Тетієві, відновлення стадіону стало можливим при допомозі власника групи компаній «ТАК» Руслана Голуба, благодійний фонд якого і профінансував повну вартість рулонного газону - всі 239 250 грн., а 3973 грн., зібрані громадою, були витрачені на пальне та оренду техніки при укладанні газону. Всі роботи з укладання газону були виконані волонтерами, небайдужими людьми, під керівництвом спеціаліста з озеленення Дмитра Шмаркатюка.

Тепер місто має чудове футбольне поле, відкриваються нові перспективи з проведення обласних матчів. Сподіваємось, що фінальний матч чемпіонату з футболу Київської області відбудеться саме в Тетієві і тут, як господар поля, переможе саме команда з Тетіївського району.

Але на цьому роботи з відновлення стадіону "Колос" не завершуються. В планах: волейбольна та гандбольна площадка, тенісний корт та глядацькі місця з пластиковими сидіннями.

ПОЛЕ ДЛЯ МІНІ-ФУТБОЛУ

Поле для міні-футболу зі штучним покриттям було профінансовано з міського бюджету. Офіційне відкриття відбулося 6 травня 2017 року до Дня міста.

КОМПЛЕКС АНТИВАНДАЛЬНИХ ТРЕНАЖЕРІВ

Антивандальні тренажери були встановлені до Дня міста 2016.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація