Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Тетіївська районна громадська організація Дитячо-юнацька спортивна школа «КОЛОСОК»

 

Директор ТРГО ДЮСШ "Колосок" - Майструк Петро Григорович

Тетіївська районна громадська  організація дитячо-юнацька спортивна школа «Колосок» заснована в жовтні 1985 році на базі колгоспу імені Калініна. Адреса: м. Тетіїв, вул. Цвіткова,39.

За роки свого існування спортивна школа підготувала 15 майстрів спорту - учасників чемпіонатів України, Європи, Світу. Кандидатів у майстри спорту України 38 чол., Першого спортивного розряду 283 чол..                                                     

Вихованці ДЮСШ «Колосок» Новіцький Євген, Мартинюк Сергій, Кондратюк Сергій, Недашківська Наталія, Семенчук Денис, Ємець Віталій, Дердійчук Віталій, Ємець Євген, Антонюк Катерина, Морєв Олександр, Костенко Ірина, Овчінніков Віктор, Кришталь Сергій, ставали Чемпіонами України, учасниками європейських молодіжних олімпійських фестивалів, Чемпіонаті світу та Європи всі вищевказані спортсмени входили до резерву збірної команди України з біатлону та збірної команди з веслування на байдарках і каноє.

Вихованці тренера з лижних перегонів Агеєва Юрія Трохимовича с. Високе Тетіївського району в 2012 році стали переможцями Всеукраїнської олімпіади серед сільських шкіл України.

В 2010 році в ДЮСШ було відкрито відділення з веслування на байдарках і каное. На даний час вихованці відділення за підсумками Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2014 року стали переможцями та призерами, а саме: Костенко Ірина перше місце Чемпіонату України, Овчінніков Віктор третє місце Чемпіонату України.

За підсумками роботи в 2012 році ДЮСШ «Колосок» виборолила  третє місце в огляді-конкурсі серед ДЮСШ Київщини. 

      На даний час в ДЮСШ працює 7 тренерів і чотири відділення : з біатлону, баскетболу, лижних перегонів та веслування на байдарках і каноє які проводять заняття в м.Тетієві ,

с. Високе, с. Черепин, с. Кашперівка, де налічується 134 учнів.

                            

                                   Кращі спортсмени комади.                                                                                     Урочисте відкриття першості Київської області

                                                                                                                                                                                    з лижних перегонів в м. Бровари.

 

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація