Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ

Назва об’єкта: частина вбудованих нежитлових приміщень та місць для здійснення торгівлі, розташованих на першому поверсі чотириповерхової нежитлової будівлі, площею 103,7, 33,3,24,00, 14,3 7,5 та 3,00, м.2, що знаходяться за адресою: 09801, Україна, Київська обл., м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 26.

Балансоутримувач: Комунальне підприємство КНП «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетіївської міської ради.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкти передаються з метою розташування аптеки, стоматологічного кабінету, лабораторних досліджень, надання поштових послуг, продажу канцелярських товарів та надання інших послуг, у тому числі із застосуванням ксерокопіювальної техніки, реалізації кондитерських виробів та безалкогольних напоїів, – за адресою місцязнаходження орендованого майна;

- розмір орендної плати встановлюється відповідно до виду діяльності та затвердженої рішенням сесії Тетіївської міської ради відсоткової ставки.

- строк оренди: не більше 2 (два) роки;

- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в орендне користування;

- у разі необхідності реконструкції, розробити проектну документацію та ввести об’єкт в експлуатацію;

- забезпечити всі необхідні умови для організації та відпуску товарів і послуг, відповідно до укладених договорів за адресою місцязнаходження орендованого майна;

 

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування зазначені вище об’єкти за визначеним умовами оренди або за іншим цільовим призначенням, необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкту до КП КНП «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетіївської міської ради, протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: 09801, Україна, Київська обл., м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 26. Додаткова інформація по телефону (06560) 5-15-24.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.

 

12.03.2020 рік

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація