Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Михайлівка

В МИХАЙЛІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ОФОРМЛЕНО КНИЖКОВУ ВИКЛАДКУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

До Десятиріччя української мови в Михайлівський бібліотеці оформлено книжкову викладку "Мова нас єднає" та оформлено книжкову викладку до 150 річчя з дня народження Лесі Українки....

РОЗЧИСТКА ДОРІГ І ТЕРИТОРІЙ

На дворі відлига, ПП Михайлівський Лан знову ,як і вчора.... приступили до розчистки доріг і територій ,щоб з приходом приморозків мати безпечні вулиці для пішоходів та транспорту. Щира подяка за розуміння , господарський підхід та турботу !!!...

РОЗГОРТАННЯ СНІГУ НА ПРОЇЗДІ С.МИХАЙЛІВКА

18.02.2021 року ПП"Михайлівський Лан" також проведено розгортання (розкопку) снігу на проїзді(прогоні 1) с.Михайлівка. Погрузчик JSB ,працівник Тіторук Микола Миколаєвич близько трьох годин практично пробивав проїзд. На сьогодні залишається нерозчинним ще один проїзд(прогін 3). Щира вдячність за розуміння та допомогу !!!
 
 
 
 
 
    
 
 
...

ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ БАГАТОДІТНИХ ТА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ

15.02.2021 р старостою Руденко.В.Й та спеціалістом Тетіївської міської ради Приткова Л.І проведено обстеження умов проживання багатодітних, малозабезпечених сімей сіл Михайлівка та Дзвеняче на предмет дотримання температурних режимів в умовах зниження температури. Вислухано запитання та надані практичні поради та роз'яснення. Одну родину перевезено до рідні ....

В ФЕЙСБУЦІ ЗАПРОПОНУВАЛИ ЗАПУСТИТИ ФЛЕШ МОБ - ПОСИП ДОРОГУ БІЛЯ БУДИНКУ

 
" Шановні мешканці ОТГ. Дивлячись на ситуацію яка склалась, пропоную запустити флешмоб - посип дорогу біля будинку, в якому живете піском, попелом і т.д."
Це як один з варіантів кожному помірно долучитися своїм вкладом в боротьбу з ожеледицею.
 
 
...

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОГО СЕЛА!


В зв’язку з погіршенням погодніх умов ВЕЛИКЕ прохання до Вас, по можливості залишайтеся в дома щоб уникнути травмування на дорозі, комунальні служби працюють та не в змозі охопити весь об’єм робіт. Вибачте за тимчасові незручності та будьте обережні.
З повагою, староста села Володимир Руденко.
 
 
 
...

У ПРИРОДИ НЕ МАЄ ПОГАНОЇ ПОГОДИ

Як кажуть, у природи не має поганої погоди , проте така погода ускладнює рух і вносить часом непередбачувані корективи. Перепоною на шляху "поганої погоди" знаходяться наші аграрії , які надають постійну допомогу. В с.Михайлівка це ПП "Михайлівський Лан " та тракторист Тіторук Петро Григорович. Дякуємо Вам !
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
...

ДЯКУЄМО ЗА ТУРБОТУ ПРО ЛЮДЕЙ ТА ОЧИСТКУ ВУЛИЦЬ

Погода вносить корективи. З ранку дорогу до села та центральну вулицю очистив ТОВ " Тетіївський дорбуд." Сніжить.
Техніка і люди ПП "Михайлівський Лан " працюють і вдень і в темну пору очищаючи всі вулиці. Дякуємо за турботу про людей !!!
...

"ОДИН В ПОЛІ НЕ ВОЇН" ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ, ДОРОГІ ДРУЗІ, ЗНАЙОМІ І НЕЗНАЙОМІ!

Дякую вам за підтримку та довіру ,яку вчергове висловили мені , зараз на посаді старости. Розумію відповідальність яка покладена на мене в служінні громаді та відстоюванні її інтересів.
Сподіваюся на подальшу Вашу підтримку, завжди готовий до діалогу, конструктивних зауважень та дієвих пропозицій в інтересах громади , адже не даремно сказано ,що "один в полі не воїн". Лише спільними зусилями ,в діалозі, можливі зміни на краще.
Бажаю нам всім успіху здоров'я, достатку, мирного неба Божої ласки та многая літ !!!
Дякую, ВСІМ !!!
З повагою, староста села Михайлівка та села Перше травня Володимир Руденко.
...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація