Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Кашперівка

Сьогодні 20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Цей день увійшов в наші серця як день незламнності та нескоренності українського народу.
Сотні тисяч людей вийшли на Майдан Незалежності, тисячі на місцеві майдани. Дякуємо вам наші односельці які брали участь в цих протистояннях, волентарам та небайдужим які з майданів перейшли на схід нашої країни, всім добровольцям та участникам цієї кровопролитної війни з агресором.
Низький уклін та шана батьккам, дітям, братам та сестрам загиблим на сході і на майдані.
Вічна пам’ять підполковнику Юрченку Володимиру Миколайовичу, старшому солдату Халазію Ігореві Михайловичу.
Герої не вмирають!!!
Слава Україні!!!
Вшанували пам’ять загиблим Іванюта Н.Ф., Скрипник В.С.
 
 
 
 
 
  
...

ПРОВЕДЕНО РОБОТИ ПО ОЧИЩЕННЮ ВУЛИЦЬ СЕЛА ВІД СНІГУ

Довгоочікуваний сніг додав трохи клопоту. Проведено роботи по очищенню вулиць села від снігу.
Вже вкотре наші підприємства і підприємці допомагають нам з очищенням.
Мешканці села і староста щиро вдячні за турботу керівнику НВК "Агро-Центр" Бронішевському П.П., керівнику ТОВ "Призма-14" Корчемній О.М., та головному інженеру Ільченку М.Г., керівнику ПрАТ "Кашперівський бурякорадгосп" Шипенку І.Б., а також Коломійцю О.І., та механізаторам Кайданюку В.М., Бурлаці О.В., Рабенку В.П., Шеленгівському В.П., Діденку В.А.
Всім гарного настрою і здоров’я.
 
 
 
 
 
   
...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛА КАШПЕРІВКА!

Починаючи з 2016 року в Україні змінені правила реєстрації права власності на землю. Якщо раніше на земельну ділянку видавався державний акт на землю, то зараз для підтвердження володіння земельною ділянкою достатньо витягу з Держреєстру прав.
Статею 58 КУ визначається, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотньої дії в часі. Одже, державні акти на сьогодні чинні.
Пунктом 2 розділу VII ЗУ «Про Державний земельний кадастр» визначається, що земельні ділянки, права власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.
Від 01.01.2013 року державний акт на право власності на земельну ділянку не видається, замість нього новому власнику на підтвердження виникнення у громадянина права на земельну ділянку необхідно зареєструвати своє право власності в Державному реєстрі прав та отримати відповідний витяг....

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОГО СЕЛА!

Шановні жителі села Кашперівка!
В зв’язку з погіршенням погодніх умов велике прохання до Вас, по можливості залишайтеся в дома щоб уникнути травмування на дорозі, по скільки комунальні служби працюють та не в змозі охопити весь об’єм робіт. Вибачте за тимчасові незручності та будьте обережні.
Староста села Скрипник В.С.
...

ЛІКВІДОВАНО ПРОРИВ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Висловлюємо свою подяку директору ТОВ "Призма-14" Корчемній О.М., та головному інженеру Ільченку М.Г., в наданні механізаторів Діденка В.А., Рабенка В.П., та техніки для вирішення цієї проблеми.
Також вдячні нашим працівникам КП" Господарочка-К" Плюваку А.І., Пугач А.Г., та їх керівнику Марчуку О.М.
 
 
 
  
...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ДОПОКИ ЇХ ПАМ’ЯТАЮТЬ

Сьогодні 2 лютого наша громада із сумом згадує нашого волонтера Юрченка Володимира Миколайовича.
Народився Володимир 3 жовтня 1969 року в сім’ї інженерів, його дитинство пройшло у с. Кашперівка що на Київщині.
Підполковник у відставці Володимир Юрченко від початку війни на сході України з літа 2014 р. – покинувши свій будівельний бізнес, за покликом серця почав їздити у найгарячіші точки АТО в якості волонтера. Неодноразово доставляв продукти, військове спорядження і ліки в Донецький аеропорт, с. Дебальцеве, с. Піски, вивозив поранених, потрапляв під кулі, артобстріл. Володимир підтримував тих, хто на війні, геть забувши про себе. Двічі був поранений. Лікувався в м. Харкові. Навіть на лікарняному ліжку Володимир постійно тримав зв'язок із своїми колегами-волонтерами. Згодом чоловіка перевезли до м. Житомира. Він почувався краще. Але несподівано для всіх 2 лютого 2015 року його вирвав із життя серцевий напад. Серце 46-річного чоловіка не витримало переживань за своїх побратимів, які відстоюють незалежність України.
Указом Президента України №2702015 від 15 травня 2015 року, «За особисту мужність, високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).
...

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ, ДОРОГІ КАШПЕРЯНИ!

Щиро дякую вам за активну життєву позицію і небайдужість до майбутньої долі нашого села.
Я ціную кожну точку зору, приймаю справедливу критику і зауваження, бо для мене головне не власності амбіції, а реальна турбота про односельців. Докладатиму максимум зусиль аби розвінчати сумніви щодо мене у найбільших скептиків.
Дякую тим хто підтримував порадою, словом, голосом.
Розумію свою відповідальність та ефективно працюватиму на посаді старости задля свого села.
Щиро бажаю миру, злагоди і міцного здоров'я вам і вашим родинам.
З повагою, староста села Кашперівки Скрипник Володимир.
 

 ...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація