Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Горошків, Ріденька

20 лютого вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, справжніх героїв, які змінили хід історії нашої країни

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, справжніх героїв, які змінили хід історії нашої країни, віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи європейське майбутнє України.
З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності працівниками Дем'янчуком В. І. та Берегелею Н. М. було проведено захід у приміщенні БК. А настоятель церкви Іоанна Богослова отець Михаїл провів богослужіння біля пам'яткика Героям Небесної Сотні, який знаходиться на території церкви. А на передодні учні нашої школи за ініціативи директора Стасіневич Н.В. поклали квіти до пам'ятника.
 
 
 
  
...

ПІСЛЯ ОСТАННЬОГО СНІГОПАДУ С. РІДЕНЬКА ЗАЛИШИЛАСЯ ВІДІРВАНА ВІД ЦИВІЛІЗАЦІЇ

 Але завдячуючи Затишньому О.П. та його механізаторам Сугаку О. М. та Бондару В. І. було ліквідовано наслідки негоди протягом двох днів. Також було доставлено продукти харчування працівниками КП "Обрій" одиноким жителям і надана їм допомога по господарству....

15 ТА 17 ЛЮТОГО ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ 32-ІЙ РІЧНИЦІ З ДНЯ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 та 17 лютого у нашому селі пройшли заходи, присвячені 32-ій річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Так, 15 лютого, у приміщенні сільської бібліотеки було проведено захід "Війна, яка нікому не потрібна". А сьогодні, 17 лютого, у школі традиційно проводилася лінійка пам'яті нашого односельчанина воїна-афганця Сергія Лантушенка. Учнями школи було проведено покладання квітів на могилу загиблого воїна-інтернаціоналіста.
 
 
 
   
...

ПОДЯКА ПРАЦІВНИКАМ ТА КЕРІВНИКАМ

Висловлюємо подяку за прибирання засніжених вулиць та доріг села і кладовища працівникам комунального підприємства "Дібрівка-Обрій" і керівникам агроформувань Затишньому Олександру Петровичу та Світовенку Віктору Вікторовичу....

ЗИМА - ПОРА РОКУ, ЯКА ЗАЧАРОВУЄ СВОЄЮ КРАСОЮ

Зима - пора року, яка зачаровує своєю красою, але і приносить чимало турбот. Однією з яких є розчищення доріг від снігу. Висловлюю щиру подяку базовому агроформуванню нашого села ТОВ "Агро-фірма "Надія", директором якого є Затишній Олександр Петрович, за своєчасну допомогу в розчищенні дороги та вулиць наших сіл....

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛА ГОРОШКІВ ТА СЕЛА РІДЕНЬКА!

Я щиро вдячний кожному з вас за підтримку моєї кандидатури на посаду старости у громадському обговоренні та соціальному опитуванні. Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже Ви повірили в мене, мої сили, досвід і бажання працювати на користь наших сіл та людей. Докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з вас. 
Бажаю всім міцного здоров'я, миру, сімейного благополуччя та родинного затишку, взаєморозуміння та плідної співпраці для добробуту наших сіл.
З повагою, староста села Горошків та села Ріденька.
 

30.01.2021...

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОГО СЕЛА!

В зв’язку з погіршенням погодніх умов велике прохання до Вас, по можливості залишайтеся в дома щоб уникнути травмування на дорозі, по скільки комунальні служби працюють та не в змозі охопити весь об’єм робіт. Вибачте за тимчасові незручності та будьте обережні.
Староста села Пущик. О.І.
...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація