Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Дібрівка

В БІБЛІОТЕЦІ-ФІЛІЇ СЕЛА ДІБРІВКА ОФОРМЛЕНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА "НА ШЛЯХ ТИ ВИЙШЛА РАННЬОЮ ВЕСНОЮ"

Леся Українка - витончений майстер слова, а за духовною поставою і силою таланту є однією з найяскравіших поетес в літературі усіх народів. 25 лютого 2021 року видатній українській письменниці Лесі Українці (Ларисі Петрівні Косач-Квітці) виповнюється 150 років. Відкрити для себе творчість, познайомитися з життям видатної українки пропонує читачам книжкова виставка "На шлях ти вийшла ранньою весною", оформлена в бібліотеці-філії села Дібрівка....

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛА ДІБРІВКА!

З метою подальшого упорядкування центральноі частини села пропонується провести видалення сухих дерев ,що досягли віковоі межі експлуатаціі.Це стосується старого садка,що знаходиться перед Дібрівським аграрним ліцеєм поруч з новозбудованим спортивним майданчиком.
Вже зроблений Акт обстеження зелених насаджень та поданий до виконавчого комітету міськоі ради для надання відповідного дозволу. Роботи будуть виконанні КП <Дібрівка-Обрій>. Навесні планується провести видалення коріння та зачистку територіі. В подальшому планується на цій ділянці встановити дитячий ігровий майданчик та висадити новий парк.
Просимо надати своі пропозиціі.
 
 
...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СІЛ ДІБРІВКА, ДУБИНА!

Починаючи з 2016 року в Україні змінені правила реєстрації права власності на землю. Якщо раніше на земельну ділянку видавався державний акт на землю, то зараз для підтвердження володіння земельною ділянкою достатньо витягу з Держреєстру прав.
Статею 58 КУ визначається, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотньої дії в часі. Одже, державні акти на сьогодні чинні.
Пунктом 2 розділу VII ЗУ «Про Державний земельний кадастр» визначається, що земельні ділянки, права власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.
Від 01.01.2013 року державний акт на право власності на земельну ділянку не видається, замість нього новому власнику на підтвердження виникнення у громадянина права на земельну ділянку необхідно зареєструвати своє право власності в Державному реєстрі прав та отримати відповідний витяг.
 
 
 
 
 
...

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ДІБРІВКА!

В селі Дібрівка рахується 535 домоволодінь, яким в свій час надавались земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків. Будинкам, а також і земельним ділянкам присвоювалась відповідна нумерація.
На даний час при формуванні єдиного електронного реєстру громади виявляється подвійна, а то і потрійна нумерація. Тобто за одним номером записано два і три будинки. В подальшому така ситуація може призвести до великих труднощів жителям при оформленні різних соціальних виплат, допомог, субсидій в електронному вигляді.
Присвоєння новоі адреси не вимагатиме від жителів її перереїстрації. Це буде необхідно в подальшому у разі оформлення спадщини чи іншого права, взявши відповідне рішення виконавчого комітету міської ради у старостаті.
В цьому місяці ми розпочнем дане упорядкування з найбільш проблемних вулиць села. Провулок Першотравневий, вулиця Середня,а також вулиця Миру.
Староста села Денисюк С.М.
...

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ! ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ДОВІРУ!

Враховуючи результати опитування в селах Дібрівка та Дубина, а також онлайн голосування, рішенням другої сесії Тетіївської міської ради 26 січня 2021 року мою кандидатуру затверджено старостою відповідних населених пунктів.
Я щиро вдячний всім за підтримку та виявлену довіру. Дібрівка – це моє рідне село, де я народився, навчався, працювали мої батьки. Я намагатимусь виправдати вашу довіру, з повагою ставитися до кожного мешканця, перейматися проблемами та сприяти їх вирішенню. Будемо і далі працювати над розвитком наших сіл та благополуччям їх жителів. Бажаю усім миру та злагоди, здоров’я та достатку.
З повагою, староста с. Дібрівка та с. Дубина Сергій Денисюк.
...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація