Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Черепин

В ЧЕРЕПИНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ОФОРМЛЕНА ВИСТАВКА-ПОРТРЕТ "ВЕЛИКА ЛЕСЯ УКРАЇНКА, ЩО ЙДЕ ЛЕГЕНДОЮ У СВІТ"

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки в Черепинській сільській бібліотеці оформлена виставка-портрет письменниці «Велика Леся Українка, що йде легендою у світ».
 
 
 
...

ДОРОГІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ!

Надійшла скарга від жителя села Черепин, про те, що по вулицях бігають бродячі собаки.
Будь ласка, утримуйте своїх собак у дворах, запобігайте прояву небезпечних дій з боку тварин по відношенню до людей.
Власники тварин несуть відповідальність ст.ст.22, 23, 1166-1168 Цивільного кодексу України.
Надіюсь на взаєморозуміння.
...

МОЛОДІ ВОЛОНТЕРИ ВІДГУКНУЛИСЯ ДОПОМОГТИ СЕЛУ

Молоді волонтери Коцюба Олександр, Кос Олег та Радзівіло Юрій у свій вихідний від роботи день відгукнулися на заклик допомогти селу і посипали сумішшю обледенілі дороги на схилах села Черепин та Черепинка, а працівник СТОВ "Черепин" Кучерявий Микола посипав сіллю лід біля автобусних зупинок.
Дякуємо за чуйність керівництву СТОВ "Черепин", за виділену сіль та працівника, а Коцюбі Олександру, Косу Олегу, Радзівіло Юрію та Кучерявому Миколі за їхню роботу.
 
 
 
 
...

ЗИМА. СНІГ. ВЕСЕЛО ДЛЯ ДІТЕЙ.

Так наша знаменита камінна дорога, напевно не одне покоління дітей каталися на санках чи лижах з неї. Але незручності для машин. Перемети, слизька дорога.
Працівник КП "Дібрівка Обрій" Василенко Алла Григорівна посипає слизьку дорогу. Також сьогодні прогортав засніжені дороги трактор від СТОВ "ЧЕРЕПИН".
 
 
 
 
 
  
 
...

ПОСТ ВДЯЧНОСТІ

З приходом зими всі очікують на сніг, ранковий іній та морози. Для дітей - це лижі, санчата, сніжки і т. д. Для дорослих - це урожай, гибель деяких шкідників та вірусів, а ще велика тривога за не очищені від снігу дороги... Черепинський округ природа гарно порадувала білим снігом і люди чекали прогорнутих доріг... Ввечері 28.02.21 року місцеві жителі, Сергій Литвинюк, Володимир Хохич, Сергій Микитюк придбали за влашні кошти снігоприбиральні лопати, власноруч встановили їх на свою техніку і з опівночі до ранку очищували дороги с. Черепин та с. Черепинка. Без емоцій дуже важко описати старання та перешкоди на шляху наших волонтерів (пошук коштів, пошук якісних лопат пізно ввечері, доставка металевого приладдя зі столиці, багато інших хвилюючих моментів). Вранці до очищення доріг від снігу приєдналися і працівники з технікою СТОВ "Черепин", які очистили і с. Григорівка. Всі вдячні за можливість у прекрасні зимові дні приїхати, прийти до рідної домівки з роботи, спокійно відправити своє чадо до школи, відвідати батьків, зустріти автомобіль "Швидкої медичної допомоги"... Хай сторицею повертаються до вас ваші добрі справи! З таких як ви, нам всім потрібно брати приклад. ДЯКУЄМО!...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація