Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Бурківці

ЗИМА У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ЛЮТОГО ЗАВДАЛА КЛОПОТУ

Зима у першій половині лютого порадувала нас своєю присутністю, але завдала і проблем. Цей період хуртовин, дощів, морозів дещо погіршив пересування транспорту та пішоходів на дорогах. Але дороги по селу чистили щодня за потреби і по декілька раз на день. Зі снігових полонів нас визволяла техніка НВК "Агро-Центр" за що ми дуже вдячні його керівництву...

ДОРОГІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ! У НАШОМУ СЕЛІ 13 ЛЮТОГО 2021 РОКУ СТАЛАСЯ ПОЖЕЖА

У нашому селі 13 лютого сталася пожежа за адресою вул. Козуба 26. Не зважаючи на складні погодні умови, всі служби порятунку прибули оперативно та на жаль життя жінки, яка була на цей момент в будинку, врятувати не вдалося. Трагічно загинула жителька нашого села Охримович С.Г.
Від імені всіх жителів села та особисто від себе висловлюю глибоке співчуття всім рідним, близьким та знайомим загиблої. Дай боже їм пережити це велике горе.
Дякуємо всім небайдужим, хто допоміг ці сім'ї у скрутну годину. Зокрема керівництву НВК "Агро-Центр", яке надає посильну допомогу в організації поховання.
Щоб надалі уникнути подібних трагічних випадків прошу Вас не нехтувати правилами користування пічним опаленням:
  • не залишайте печі, які топляться, без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям;
  • не користуйтесь печами, які мають тріщини;
  • не розміщуйте паливо та інші горючі речовини безпосередньо перед топковим отвором;
  • не застосовуйте для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини;
  • не сушіть та не складайте на печах одяг, дрова та інші легкозаймисті предмети.
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Це допоможе надійно захистити Вас від пожежі!
А ще не забувайте частіше відвідувати своїх рідних та близьких, частіше їм телефонувати.
Є люди похилого віку, які не користуються послугами соціальної служби і їхні діти проживають від них далеко. Провідуйте своїх сусідів, не будьте байдужими до їхніх проблем і по можливості допомагайте їм. Бережімо і шануймо один одного!
...

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ С. БУРКІВЦІ

Шановні односельчани с. Бурківці.
Дякую тим, хто мене критикував, шукав слабкі місця, ви допомогли мені стати сильнішим.
Дякую односельчанам, які мене підтримували за високу довіру, вважаю це високою оцінкою і поштовхом для старту моєї роботи на посаді Бурковецького старости, високою довірою та водночас високою відповідальністю покладеною на мене громадою. Я щиро вдячний вам за це і зроблю все від мене залежне, аби не розчарувати вас, виправдати довіру та реалізувати всі наші сподівання.
Я зроблю все від мене залежне задля благополуччя нашої громади.
Кожен з нас хоче жити в комфортних і красивих Бурківцях. Щоб ми гордилися своєю спільною домівкою. І я буду активно працювати над благоустроєм села; над тим, щоб наше село було найкращим в районі та області. І я прошу у вас, любі односельчани, розуміння і допомоги в реалізації цих задумів.
Надіюсь на вашу активну громадську позицію.
Дякую!
...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація