Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ЗАСІДАННЯ НОМІНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

22 листопада 2016 року у приміщенні залу засідань Тетіївської міської ради відбулося засідання номінаційного комітету щодо відбору поданих до голосування проектів членів територіальної громади міста Тетієва для реалізації їх за рахунок коштів громадського бюджету в 2017 році.

  До складу номінаційного комітету  входять:

1. Погоріла Ірина Володимирівна – секретар Тетіївської міської ради;

2. Мащенко Ігор Васильович – перший заступник міського голови;

3. Анцупова Леся Василівна- керівник відділу фінансів, обліку та звітності міської ради;

4. Ковальчук Юлія Петрівна – спеціаліст відділу земельних відносин та економічної діяльності;

5. Шімон Павло Миколайович – член депутатської комісії з питань Регламенту,  депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та правопорядку;

6. Мамітько Роман Володимирович -  член депутатської комісії з питань торгівлі, житлово- комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку;

7. Марценюк Ніна Максимівна-  член депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді і спорту;

8. Дворковий Анатолій Андрійович - член депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку міста;

9.  Ярошенко Роман Іванович - член депутатської комісії з питань регулювання земельних  відносин, архітектури, будівництва та охорони  навколишнього середовища;

10. Любаренко Олексій Андрійович – представник Київського обласного осередку федерації біатлону України;

11. Козлов Сергій Сергійович – представник ГО «Діти майбутнього»;

12. Кущенко Юлія Василівна – представник ГО «Молодь Тетіївщини»;

13. Бондаренко Григорій Іванович – представник Тетіївської районної ГО «Сільський актив»;

14. Щербінський Володимир Казимирович -  представник ГО «Небайдужі»;

15. Майструк Петро Григорович – представник Тетіївської районної ГО дитячо-юнацька спортивна організація «Колосок»

16. Коцеруба Олександр Миколайович – голова ГО «Єдина громада – єдина мета».

   Номінаційний комітет розглянув 28 проектів.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація