Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДЕСЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

11 жовтня відбулося друге пленарне засідання десятої сесії міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Богдан Балагура. На розгляд депутатів виносилося одне питання "Про утворення старостинських округів Тетіївської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області". Після обговорення різних варіантів більшість голосів було віддано за утворення семи старостинських округів: Денихівського, Кашперівського, Теліжинецького, П'ятигірського, Черепинського, Стадницького та Голодьківського.

Міський голова так прокоментував результати засідання: 

"Друге пленарне засідання 10-ї сесії міської ради пройшло досить емоційно, голосування було складним, але конструктивним, депутати підтримали та проголосували узгоджений проєкт рішення для більш ефективної взаємодії з громадою.
Майже два тижні конструктивної роботи знадобилося нам, аби сьогодні депутати прийняли остаточне рішення про кількість округів, що діятимуть на території Тетіївської громади.
Нагадаю: нам довелося на 2 тижні відкласти засідання 10-ї сесії, щоб депутати могли провести консультації зі своїми виборцями і дійти згоди в питанні кількості старостинських округів. На попердній сесії було запропоновано: 3 або 17 старостатів.
За цей період, плідно попрацювавши над усіма питаннями, врахували думку депутатів, жителів громади і вирішили запропонувати альтернативний варіант, а саме, створити на території громади 7 старостинських округів. Саме це питання сьогодні було причиною бурхливого обговорення в залі засідань.
Щиро вдячний тим депутатам, хто проявив активну депутатську позицію у вирішенні важливого для громади питання - провів консультації з виборцями почув їхню думку і довів її.
Хочу запевнити жителів сіл, які будуть об'єднані в округи, цей процес жодним чином не вплине на життєдіяльність села і людей. В приміщені, де раніше був старостат - працюватиме ПРЕДСТАВНИК ВЛАДИ і виконуватиме обов'язки та функції, що раніше були покладені на старосту, ТОБТО люди будуть отримувати послуги, які раніше отримували в своєму старостаті.
Окрім зміни назви нічого суттєвого не міняється.
До речі, на сесійному засіданні були присутні старости, дехто з них публічно підтримав нашу пропозицію, зауваживши, що це болісний, але необхідний крок.
Працюємо так, як вимагає сьогодення, дякую всім за розуміння і небайдужість."
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація