Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

9 червня відбулася нарада керівників закладів освіти. На нараді була присутня Надія ДЯЧУК, заступник міського голови з гуманітарних питань, яка зачитала довідку про роботу управління освіти Тетіївської міської ради.
Важливим питанням сьогодення є протипожежна безпека в закладах освіти. Тому головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Богдан ФІЛОЗОФ виступив з питанням проведення позапланових перевірок протипожежного стану закладів освіти до початку нового 2021-2022 навчального року.
Начальник відділу освіти Вадим ВАСЮТИНСЬКИЙ ознайомив з статистикою вакцинації від COVID-19 серед працівників шкіл та дитячих садків. Наголосив на важливості вакцинації в наш час.
Також на нараді обговорювалися питання організованого завершення навчального року. Триває основна сесія ЗНО. У трьох закладах освіти Тетіївської міської ради: КЗ «Тетіївський ЗЗСО – І-ІІІ ступенів №1», Тетіївський ліцей №2, КЗ «Тетіївський ОЦ – ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №3» пройшло ЗНО з математики, української мови та літератури, історії України. Начальник відділу освіти відмітив злагоджену роботу залученого персоналу та вручив подяки за професіоналізм, високий та ефективний рівень організації та чітке дотримання процедури ЗНО відповідальним за пункт проведення ЗНО.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація