Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

УАМБ запрошує представників медіа та громад на дискусію

"Година з міською головою Дунаївців. Досвід ефективної комунікації в громаді"
УАМБ запрошує представників медіа та громад на дискусію

 

16 вересня об 11:00 УАМБ організовує онлайн дискусію між представниками громад та редакторами місцевих медіа для обговорення та аналізу ефективних практик співпраці в сучасних умовах. Тема дискусії - «Ефективні комунікації в громаді. Досвід Дунаївців Хмельницької області»

Гостею дискусії буде Заяць Веліна Владиславівна – міська голова міста Дунаївці Хмельницької області.

 

Запрошуємо до участі! Просимо заздалегідь підготувати запитання до пані Заяць та залишити їх в реєстраційній формі. Ми передамо запитання пані Веліні Заяць щоб вона могла підготуватися до розмови. Крім того, ви заохочуємо вас поділитися із колегами своїми успіхами, розказати про ситуацію в громаді, поділитися успіхами та проблемами, задати гості та колегам питання і, звичайно, дізнатися про те, як саме досягли успіху в інших громадах, якими є важливі складові такого результату.

Участь у дискусії – за умови обов’язкової реєстрації за посиланням: https://forms.gle/cfSMcVNjHMf1rzGh9

Це буде четверта з 10 дискусій, які УАМБ організовує в рамках проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах». Відеозаписи раніше проведених заходів УАМБ доступні на сайті redactor.in.ua або на Youtube каналі асоціації.

УАМБ нагадує: у Вас є можливість подати ваш проект на конкурс та отримати мікро-грант для вашого локального медіа як самостійно, так і разом із громадою – та отримати фінансування на розвиток чи побудову корисного сервісу для громади.

Будемо раді відповісти на ваші можливі запитання.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки проектів УАМБ Ольги Сергієнко: 098 254 17 06 або osergienko22@gmail.com


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація