Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ТЕТІЇВ - ПЛАНОВА ПЕРЕВІРКА КП "ТЕТІЇВТЕПЛОМЕРЕЖА "

19 лютого 2021 року відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Кодексу цивільного захисту України, наказу Головного управління ДСНС,  інспекторами Тетіївського районного сектору спільно з представниками об’єкту, було проведено планову перевірку додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту комунального підприємства «Тетіївтепломережа» за адресою: м.Тетіїв, вул. Соборна, 19А.
В ході перевірки проведено огляд електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, наявності автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього водопостачання, стан адмін.будівлі та зовнішніх установок .  
Рятувальниками було проведено протипожежні інструктажі з персоналом об’єкта, наголошено на дотриманні вимог ПБ, як в робочий час так і в дома. По закінченню перевірки головним інспектором, було запропоновано до виконання протипожежні заходи, які вручили керівнику підприємства для усунення. Задля ще більшого посилення протипожежного стану об’єкту.
 
 
 
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація