Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

СЬОГОДНІ 22 ЛЮТОГО ТЕТІЇВСЬКА ГРОМАДА ВШАНОВУЄ ПАМ`ЯТЬ СУХАЦЬКОГО ЛЕОНІДА АНДРІЙОВИЧА

Побратими брали з нього приклад та поважали, ворожі ж війська боялися як вогню – сьогодні, 22 лютого, Тетіївська громада вшановує пам’ять Сухацького Леоніда Андрійовича.

Народився Леонід 10 липня 1969 року в м. Тетієві. Навчався в Тетіївській середній школі №1.

В 1987 році закінчив ПТУ №34 в місті Радомишль. Проходив службу в лавах Збройних сил в м.Катовіа (Польша) командир танку. Був старшим сержантом. Після служби в армії з 1993 року служив в органах внутрішніх справ, з 2000 року – працював на посаді командира відділення ППЧ-29 в м. Тетієві. З 2008 року до серпня 2014 року працював в ПП «Слободяник». Пішов добровольцем на фронт 29.08.2014 року. В грудні під час відпустки Леонід Сухацький став героєм програми телеканалу 1+1 – «Хоробрі серця». Сепаратисти називали його танк «чорна смерть», а Леонід називав свій танк «наш дружочек». На його рахунку 3 підбиті машини ворога за 2 місяці оборони Маріуполя. Служив в 17 окремій танковій бригаді.

Захищаючи м.Маріуполь 22 лютого 2015 року отримав важкі поранення. Помер у госпіталі м.Маріуполь того ж дня. В Тетіївській ЗОШ № 1 відкрили меморіальну дошку в пам'ять про нашого воїна-земляка Леоніда Сухацького.

Указом Президента України №553/2015 від 22 вересня 2015 року, «За мужність, самовідданість і високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Також Герой є почесним громадянином Тетієва (посмертно).

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація