Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Ваша професія – найблагородніша серед усіх. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
У День вчителя хочу подякувати Вам, шановні педагоги, за тепло, що Ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного. Низький уклін Вам, дорогі вчителі, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи і самовідданість, за багатство душі.
Хай Ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою Ваших учнів. Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.
Міський голова Руслан Майструк.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація