Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МІСТА ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні тетіївчани! Вітаю вас із Днем міста!
День народження нашого міста — це свято не лише для всіх його жителів, але й для тих наших краян, кого доля закинула далеко від рідної домівки. Недаремно місто чи село, де людина народилася і виросла, називають “малою батьківщиною”.
Кожен, хто бував в нашому місті любить його за душевність і особливу атмосферу, за привітних людей і давню історію, тихі вулички і мальовничі краєвиди. Протягом минулих століть Тетієву та тетіївчанам судилося пройти через немало складнощів і випробувань. У нас були злети і падіння. Були радісні і трагічні сторінки в літописі життя. Але найцінніше в великій історії нашого міста — це люди. Кожен із нас щодня вносить свій вклад у розвиток і процвітання міста, робить все для того, щоб воно було красивим і затишним.
Щиро дякую усім тетіївчанам за любов та вірність рідному місту! Вірю, що попереду у нього щасливе майбутнє.. Тому, усім бажаю мирного неба, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій. Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту.
На жаль, у зв’язку з карантином, ми не можемо відсвяткувати день міста з концертами та масовими гуляннями. Але я впевнений, що разом ми подолаємо усі тимчасові негаразди і досягнемо успіху.
Бажаю всім землякам невичерпної енергії, творчого натхнення, життєвих гараздів. Нехай між нами панують мир і злагода, взаємна повага і довіра, а в кожній родині оселяться затишок, мир, любов і добро!
З повагою, міський голова Богдан Балагура.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація