Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ДОТАЦІЯ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

 

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше, ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 6 тис. грн. одному отримувачу.
Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають до Тетіївської міської ради (ЦНАП) до 1 жовтня поточного року такі документи:
1. Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки
2. Копію рішення про державну реєстрацію потужності
3. Копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання)
4. Копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи)
5. Копію паспорта громадянина України (фізичні особи)
6. Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання)
7. Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами)
8. Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства)
Органи місцевого самоврядування до 1 жовтня складають відомість фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотацій за бджолосім’ї, за формою, встановленою Мінекономіки, та подають її структурним підрозділам облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.
Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація