Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

До 30 вересня триває прийом документів на отримання дотації для пасічників

Дотація за наявні бджолосім'ї

Шановні пасічники! Тетіївська міська рада повідомляє, що наразі триває прийом документів на отримання дотації за наявні бджолосімї. Останній день подачі документів - 30 вересня 2021 р.

Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва, та бджільництва, а також фізичні особи , у яких наявні бджолосім’ї.

Постанова розміщена на сайті ВРУ за посиланням: 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/107-2018-%D0%BF#Text

 

Алгоритм надання підтримки

1) Дотація за наявні бджолосім’ї – надаватиметься на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

        Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, у тому числі сімейні фермерські господарства).

  Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до міської ради (далі – органи місцевого самоврядування).

 

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки, відкриті у банку.

Підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіального органу компетентного органу за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39). Державна реєстрація потужностей здійснюється на безоплатній основі.

Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (додаток) видається районним (міським) відділом ГУ Держпродспоживслужби на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки (наказ Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук від 20.09.2000 № 184/82).

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація