Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

День відкритих дверей 16 вересня 2020 року відбувся в КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради

 

З вітальним словом до присутніх звернулася директор ЦПО Тетяна Кругляк, яка і вручила нагороди за перемоги вихованців гуртків закладу позашкільної освіти.
Від міського голови Руслана Майструка до учасників заходу звернулася його заступник з гуманітарних питань Ірина Погоріла, яка також вручила сертифікат на вручення 16 комплектів військової форми вихованцям військово-патріотичного гуртка «Миротворці».
В.о. першого заступника міського голови Павло Корнієнко, від себе особисто, подарував центру позашкільної освіти електросушарку для рук.
Педагоги позашкільного закладу представили відвідувачам діяльність гуртків різних напрямків і провели цікаві майстер-класи.
Активна, ініціативна, креативна, творча команда ТОГ «Лідер» провели розважально-ігрову програму для всіх гостей. Музичні вітання всім присутнім дарували вихованці вокальної студії «Надія» (керівник Н.Чоповська); вихованці вокального гуртка (керівник М. Ільїн); вихованці студії спортивно-бального танцю «Сузір'я» (керівник Т.Тимчук), вихованці театрального гуртка «Калейдоскоп» (керівник О.Кулаківська) та хореографічний колектив «Шанс» (керівник В.Горновська).
 
 
 
 
 
  
 
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація