Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Відбулося засідання комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень

18 червня відбулося засідання комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та правопорядку. Члени комісії обговорили питання, які будуть розглядатися на засіданні чергової сесії Тетіївської міської ради, що відбудеться 24 червня:
✅Інформація начальника відділення поліції №3 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання і протидії корупції, охорони громадського порядку на території Тетіївської міської ради у І півріччі 2021 року.
✅Про внесення змін до рішення Тетіївської міської ради № 85-02-VIII від 26.01.2021 «Про затвердження старост Тетіївської міської ради VIII скликання».
✅Про внесення змін до структури виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
✅Про затвердження Положення про архівний сектор виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
✅Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності.
✅Про розподіл функціональних обов’язків між старостами Тетіївської міської ради на період їхньої відпустки та тимчасової відсутності.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація