Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ТЕТІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Рік заснування 1960

Директор школи - Карпович Надія Петрівна

Адреса школи: 09801, Київська обл., Тетіївський р-н, м.Тетіїв, вул. Соборна, 32

телефон:  (04560) 5-25-32

Уже п’ятдесят років поспіль першовересневий дзвоник збирає дружну шкільну родину, аби дати старт у країну знань - країну, де дбають і про навчання, і про дозвілля учнів. Чим же живе школа нині? Які традиції вона має? Звичайно, перша і найголовніша традиція школи – дати дітям міцні знання. Про це в усі роки дбали і дбають педагоги.

У 2001 році розпочато профільне навчання старшокласників за двома напрямами: фізико-математичним та суспільно-гуманітарним, а в 2008 році при школі створено природничо-математичний ліцей, відтак змінилася назва навчального закладу. Тепер це Тетіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей».

Значна частина школярів є постійними учасниками, а нерідко й переможцями,  предметних олімпіад, конкурсів тощо. І нині школа може похвалитися учнями, які своїми знаннями, творчими здобутками, талантами, майстерністю та винахідливістю прославляють її не лише в районі, області, а в Україні.

Цікаво проходить у школі й позаурочний час, адже в кожному класі проводяться змістовні заходи, які дозволяють дітям зорієнтуватися у життєвому просторі, пробуджують у їх душах паростки доброти, людяності, формують естетичні смаки. Діє чимало гуртків, спрямованих на розвиток спортивних та творчих здібностей учнів.

Сайт закладу: http://www.nvktetiiv.org.ua

Сайт електронних журналів: https://tetievnvk.e-schools.info/

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація