Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Міський голова

 

 

Вітаю вас на офіційному сайті Тетіївської міської ради (Тетіївської міської об'єднаної територіальної громади)! 

З 10 жовтня 2010 року являюсь Тетіївським міським головою. Народився 7 жовтня 1980 року в місті Тетієві. В 2003 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю агрономія та здобув кваліфікацію вченого агронома. В період з 2003 по 2005 рік працював в Тетіївській районній державний адміністрації на посаді провідного спеціаліста відділу ринкових відносин, маркетингу продукції рослинництва, управління сільським господарством та продовольством. З березня 2005 року по листопад 2010 року - виконавчий директор ТОВ «ТАК-Агро».

В 2012 році стажувався в США по програмі Open World, яка фінансувалася американським Конгресом. Під час стажування вивчав систему управління США, починаючи із Капітолію та Білого Дому, закінчуючи штатним устроєм та міським. В 2013 році закінчив «Українську школу політичних студій», від якої представляв Україну на Всесвітньому форумі демократії у Страсбурзі. Також в цьому ж році я став випускником Академії лідерства.

В 2015 році вдруге обраний міським головою Тетієва. В грудні 2017 року втретє обраний Тетіївським міським головою (головою Тетіївської міської об'єднаної територіальної громади).

Являюсь віце-президентом та засновником Міжрегіональної федерації фул-контакт карате, віце-президентом Федерації сокарате України, віце-президентом та засновником Київської обласної федерації біатлону та віце-президентом Київської обласної федерації з веслування на байдарках та каноє. 

 

З повагою,

Руслан Майструк

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація