Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Адреса

Тетіївська міська рада

09800, Київська область, м. Тетіїв, 

вул. Януша Острозького, 5

e-mail: miskradatetiev@gmail.com

тел.: +38 (099) 350 1639 

 

Виконавчий апарат Тетіївської міської ради

Телефони працівників міської ради

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон 

Міський голова

Балагура Богдан Олегович

5-13-23

Секретар міської ради

Іванюта Наталія Федорівна

5-14-62

 Заступник міського голови 

Кизимишин Василь Йосипович

5-17-14

 

 

 

Заступник міського голови з гуманітарних питань

Дячук Надія Анатоліївна

 

5-14-62

 

    5-34-98

 

 

 

 

ВІДДІЛ економічного розвитку та інвестицій

Начальник відділу

Спеціалісти відділу        

                                                               Карпович Віталій Вікторович

Зубченко Катерина Андріївна

Скиба Антон Валентинович

Павлунько Сергій Вікторович

5-34-98

ВІДДІЛ обліку та звітності

Начальник відділу -головний бухгалтер

Спеціалісти відділу

 

 

 

Анцупова Леся Василівна

Козій Леся Володимирівна             

Богачук Жанна Едуардівна

Чорна Світлана Іванівна

Жос Наталія Володимирівна   

Касянчук Світлана Іванівна

5-28-93

ВІДДІЛ земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Начальник відділу 

Головний спеціаліст з питань екології

Спеціалісти відділу

 

 

Литвин Сергій Петрович  

tetiiv.zem@gmail.com

Гудзь Василь Володимирович            

Журба Галина Петрівна

Яворський Олег Олександрович     

Калько  Людмила Михайлівна

Касянчук Тетяна Олександрівна

Олійник Галина Іванівна

Чайковська Світлана Петрівна

 

5-26-08

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ 

Начальник загального відділу 

Спеціалісти відділу

 

Гріщенко Наталія Вікторівна 

Возна Тетяна Михайлівна

Гебултівська Євгенія Олександрівна

Пащук Юлія Юріїдрівна

Затишна Людмила Олександрівна

 

5-28-93

 

 

ВІДДІЛ організаційно-кадрової роботи

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

Стасюк Людмила Василівна 

Ковальчук Юлія Петрівна

Шамрай Микола Миколайович

 

 

 

 

5-28-93

 

 

 

 

ВІДДІЛ ДАБК

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

 

Павленко Наталія Вікторівна                

Балдига Василь Миколайович

Сподоба Олег Олександрович  

 

 

 

 

5-26-19

ВІДДІЛ  інформаційної політики 

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

 

 

ВАКАНТНЕ

 

Бордюженко Олександр Миколайович 

Чоповський Андрій Володимирович

Нечас Богдан Олександрович

Іванченко Леся Петрівна

 

5-27-44

ВІДДІЛ містобудування та архітектури

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

Павленко Дмитро Миколайович

d.pavlenko@ukr.net

Заборська Оксана Вікторівна

 

 

 

ВІДДІЛ Житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

Дем'янчук Петро Володимирович

Вітюк Олег Васильович

Шмаркатюк Іван Анатолійович

Пересада Інна Володимирівна

 

          

 

 

 

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник  юридичного відділу

Спеціалісти відділу

Складена Наталія Михайлівна

Волянюк Неоніла Іванівна

Меленчук Олександр Петрович

 

Цілодобовий черговий

  5-27-44
  УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ    

Віддалені працівники

ВАКАНТНЕ

Начальник управління

 

Галушка Інна Вікторівна

Провідний спеціаліст ( в.р.м. с.Голодьки)

2-91-92

Задорожня Ольга Павлівна

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Степове)

3-11-47

Мартиненко Людмила Володимирівна

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Скибенці)

3-31-70

Титарчук Людмила Леонідівна

Спеціаліст І категорії (в.р.м. с.Стадниця)

3-43-43

Казаматова Олександра Петрівна

Спеціаліст І категорії( в.р.м. с.Черепин)

3-81-34

Жураківська Алла Валеріївна

Спеціаліст (в.р.м. с. Бурківці)

2-44-42

ВАКАНТНЕ

Спеціаліст (в.р.м. с.Горошків)

2-12-33

Юрчук Лідія Григорівна

Спеціаліст (в.р.м. с. Дзвеняче)

2-04-39

Дубенець Марія Андріївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Дібрівка)

2-51-72

Погонець Наталія Миколаївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Михайлівка)

2-05-24

Артемчук Катерина Іванівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Ненадиха)

3-62-25

Кравчук Тетяна Степанівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Росішки)

2-74-21

ВАКАНТНЕ

Спеціаліст (в.р.м. с.Тайниця)

2-53-71

Авраменко Олена Миколаївна

Провідний спеціаліст( в.р.м. с.Пятигори)

4-22-89

ВАКАНТНЕ

Спеціаліст (в.р.м. с.Пятигори)

4-22-89

Орел Ірина Олександрівна

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Кашперівка)

2-63-35

Зубанич Фросина Миколаївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Високе)

3-07-31

ВАКАНТНЕ

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Денихівка)

3-55-95

Довбиш Алла Павлівна

Спеціаліст( в.р.м. с.Денихівка)

3-55-16

Непомяща  Тетяна Петрівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Клюки)

3-94-69

Цімох Галина Іванівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Кошів)

2-33-44

Гончар Ірина Павлівна

Провідний спеціаліст( в.р.м. с.Кашперівка)

2-63-35

Царук Олена Петрівна

Провідний спеціаліст( в.р.м. с.Галайки)

3-71-41

Гринчук Наталія Миколаївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Теліженці)

2-81-30

Рибченко Янна  Володимирівна. (Д.відпустка)

Державний реєстратор (Віддалене робоче місце с.Пятигори)

4-22-89

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Лавренюк Альбіна Вячеславівна

Начальник відділу

 

Пазич Інна Миколаївна

Державний реєстратор

 

Камінська Ольга Миколаївнв

Державний реєстратор

 

ВІДДІЛ АДМІНІСТРУВАННЯ

Касяненко Світлана Миколаївна

Начальник відділу

 

Фірсик Тамара Борисівна

Адміністратор

 

Цимбаленко Інна Володимирівна

Адміністратор

 

Мукомел Світлана Степанівна

Адміністратор

 

Чехіркіна Ірина вікторівна

Адміністратор

 

Паламарчук Людмила Іванівна

Адміністратор

 

ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Шевчук Людмила Миколаївна

Начальник відділу

 

Шаламай Владислав Андріївна

Провіднийспеціаліст

 

ВАКАНТНЕ

Провідний спеціаліст

 

Мельник Янна Володимирівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИВ

Начальник відділу

Васютинський Вадим Володимирович

5-11-90

Провідний спеціаліст

    Рабенко Валентина Анатоліївна

5-12-17

Провідний спеціаліст

     Василенко Олена Семенівна

5-12-17

Методичний кабінет

В.о. завідувача методичного кабінету

Бондаренко Тетяна Іванівна

5-10-76

Спеціаліст ІІ категорії

Волинець Тамара Євгеніївна

5-10-76

Спеціаліст вищої категорії

Шляхтиченко Тамара Дмитрівна

5-10-76

Спеціаліст ІІ категорії

Ракитянська Алла Миколаївна

5-10-76

Спеціаліст відділу

ВАКАНТНЕ

 

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер

Кнедик Леся Олексіївна

5-10-82

Економіст

Попруга Віта Олексіївна

5-10-82

Провідний спеціаліст

Мусік Світлана Леонідівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

(Щербата Людмила Василівна)

Денеж Леся Олександрівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

Журомська Наталія Олегівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

Скурятіна Світлана Іванівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

(Швець Наталія Олександрівна)

Щербатюк  Леся Петрівна

5-10-82

 

Група господарського обслуговування

Начальник групи господарського обслуговування

Тимчук Володимир Анатолійович

 

Інженер з охорони праці

Тимчук Володимир Анатолійович

 

Механік

Михайленко Олексій Сергійович

 

Організатор діловодства

Заїка Наталія Василівна

 

Медична сестра

Загинайло Надія Олексіївна

 

Водій категорії «В»

Хоменко Сергій Іванович

 

Водії категорії «Д»

Плаксійчук Іван Васильович

Мевша Едуард Миколайович

Черниш Валерій Миколайович

 

Робітник по обслуговуванню та ремонту водопровідних та каналізаційних систем

Робітник по комплексному обслговуванню будівель та їх ремонту

Електрик

Гобатюк Святослав Васильович

Гнатенко Володимир Петрович

Овчаренко Олексій Григорович

 

 

 

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ`Ї

 

Начальник служби

Панченко Лариса Володимирівна

 

Спеціаліст з охорони дитинства

Береговець Юлія Сергіївна

 

Спеціаліст з питань захисту прав дітей 

Янцен Діна Василівна

 

 

 

 

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

Начальник  фінансового управління     

Затишний Віктор Володимирович

5-14-32

Начальник  відділу обліку та звітності Головний бухгалтер

Музиченко Олена іванівна

 

Спеціаліст II категорії відділу обліку та звітності  

Потапенко Людмила Володимирівна

 

Начальник бюджетного відділу   

Бондаренко Віта Василівна

 

Спеціаліст І категорії бюджетного відділу    

Балушок Тамара Дмитрівна

 

Начальник відділу доходів

Січкарук Ярослав Миколайович

 

 Головний спеціаліст відділу доходів      

Женжера Наталія Миколаївна

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту

Гавюк Ярослав Васильович

5-11-12

Провідний спеціаліст

Спеціаліст по роботі з молодю

Спеціаліст в сфері культури

Лисиця Микола Володимирович

Моргун Софія Василівна

Добровольська Наталія Григорівна

 

 

Головний бухгалтер

Гонтар Лариса Василівна

 

Бухгалтер

 Пруднікова Аліна Володимирівна

5-11-38

Бухгалтер

Олійник Валентина Григорівна

 

Бухгалтер

Ставнійчук Світлана Дмитрівна

 

Бухгалтер

Грищенко Надія Федорівна

Кущенко Богдан Васильович

Проніна Наталія Борисівна

 

КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА НА ТЕРИТОРІЇ ОТГ

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон

Начальник КП "Благоустрій"

Паламарчук Андрій Григорович

5-15-26

Директор КП «Дібрівка-Обрій»

Затишний Сегій Володимирович

 

Начальник ВУ ВКГ "Тетіївводоканал"

Оржехівський Ярослав Вікторович

5-18-95, 5-28-22

Директор КП  "Тетіївтепломережа"

Лавренюк Ярослав Миколайович

5-17-02

Начальник КП «МБТІ»

Вівденко Володимир Петрович

5-13-83

     
     

Директор КП «Соціальний центр»

Корчак Галина Василівна

 

Головний лікар КП "Комунальне некомерційне» підприємство Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетіївської міської ради

Думанський Василь Павлович

 

Директор комунальної установи «Трудовий архів»

Королович Наталія Валеріївна

 

Директор комунальної установи «Тетіївський центр соціальних служб»

Побірайко Галина Броніславівна

 

Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївська центральна лікарня»

Крохмальний Анатолій Степанович

5-13-38

Директор комунального підприємства «Проектно-архітектурне бюро»

Барикін Клим Леонідович

 

 


Зворотній зв'язок





E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація