Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Адреса

Тетіївська міська рада

09800, Київська область, м. Тетіїв, 

вул. Януша Острозького, 5

e-mail: miskradatetiev@gmail.com

тел.: +38 (099) 350 1639 

тел.: +38 (099) 185 4212 (ЦНАП)

 

Виконавчий апарат Тетіївської міської ради

Телефони працівників міської ради

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон 

Міський голова

Балагура Богдан Олегович

5-13-23

Секретар міської ради

Іванюта Наталія Федорівна

5-14-62

 Перший заступник міського голови 

Кизимишин Василь Йосипович

5-17-14

 

 

 

Заступник міського голови з гуманітарних питань

Дячук Надія Анатоліївна

 

5-14-62

 

    5-34-98

 

 

 

 

ВІДДІЛ економічного розвитку та інвестицій

Начальник відділу

Спеціалісти відділу        

                                                               Карпович Віталій Вікторович

Зубченко Катерина Андріївна

Скиба Антон Валентинович

Павлунько Сергій Вікторович

5-34-98

ВІДДІЛ обліку та звітності

Начальник відділу -головний бухгалтер

Спеціалісти відділу

 

 

 

Анцупова Леся Василівна

Козій Леся Володимирівна             

Богачук Жанна Едуардівна

Чорна Світлана Іванівна

Жос Наталія Володимирівна   

Касянчук Світлана Іванівна

5-28-93

ВІДДІЛ земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Начальник відділу 

Головний спеціаліст з питань екології

Спеціалісти відділу

 

 

Литвин Сергій Петрович  

tetiiv.zem@gmail.com

Гудзь Василь Володимирович            

Журба Галина Петрівна

Яворський Олег Олександрович     

Калько  Людмила Михайлівна

Касянчук Тетяна Олександрівна

Олійник Галина Іванівна

Чайковська Світлана Петрівна

 

5-26-08

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ 

Начальник загального відділу 

Спеціалісти відділу

Архівний сектор

 

Гріщенко Наталія Вікторівна 

Возна Тетяна Михайлівна

Пащук Юлія Юріїдрівна

Затишна Людмила Олександрівна

Гебултівська Євгенія Олександрівна

5-28-93

 

 

ВІДДІЛ організаційно-кадрової роботи

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

Стасюк Людмила Василівна 

Ковальчук Юлія Петрівна

 

 

 

 

 

5-28-93

 

 

 

 

ВІДДІЛ ДАБК

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

 

Павленко Наталія Вікторівна                

Балдига Василь Миколайович

Сподоба Олег Олександрович  

 

 

 

 

5-26-19

ВІДДІЛ  інформаційної політики 

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

 

 

ВАКАНТНЕ

 

Бордюженко Олександр Миколайович 

Чоповський Андрій Володимирович

Нечас Богдан Олександрович

Іванченко Леся Петрівна

 

5-27-44

ВІДДІЛ містобудування та архітектури

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

Павленко Дмитро Миколайович

d.pavlenko@ukr.net

Заборська Оксана Вікторівна

 

 

 

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ 

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

Дем'янчук Петро Володимирович

Шамрай Микола Миколайович

Шмаркатюк Іван Анатолійович

Пересада Інна Володимирівна

 

          

 

 

 

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник  юридичного відділу

Спеціалісти відділу

Складена Наталія Михайлівна

Волянюк Неоніла Іванівна

Меленчук Олександр Петрович

Гричанюк Олександр Іванович

 

Цілодобовий черговий

  5-27-44
  УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ    

Віддалені працівники

Лавренюк Альбіна Вячеславівна

Начальник управління-державний реєстратор

 

Галушка Інна Вікторівна

Провідний спеціаліст ( в.р.м. с.Голодьки)

2-91-92

Задорожня Ольга Павлівна

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Степове)

3-11-47

Мартиненко Людмила Володимирівна

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Скибенці)

3-31-70

Титарчук Людмила Леонідівна

Спеціаліст І категорії (в.р.м. с.Стадниця)

3-43-43

Казаматова Олександра Петрівна

Спеціаліст І категорії( в.р.м. с.Черепин)

3-81-34

Жураківська Алла Валеріївна

Спеціаліст (в.р.м. с. Бурківці)

2-44-42

ВАКАНТНЕ

Спеціаліст (в.р.м. с.Горошків)

2-12-33

Юрчук Лідія Григорівна

Спеціаліст (в.р.м. с. Дзвеняче)

2-04-39

Дубенець Марія Андріївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Дібрівка)

2-51-72

Погонець Наталія Миколаївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Михайлівка)

2-05-24

Артемчук Катерина Іванівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Ненадиха)

3-62-25

Кравчук Тетяна Степанівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Росішки)

2-74-21

ВАКАНТНЕ

Спеціаліст (в.р.м. с.Тайниця)

2-53-71

Авраменко Олена Миколаївна

Провідний спеціаліст( в.р.м. с.Пятигори)

4-22-89

ВАКАНТНЕ

Спеціаліст (в.р.м. с.Пятигори)

4-22-89

Орел Ірина Олександрівна

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Кашперівка)

2-63-35

Зубанич Фросина Миколаївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Високе)

3-07-31

ВАКАНТНЕ

Провідний спеціаліст (в.р.м. с.Денихівка)

3-55-95

Довбиш Алла Павлівна

Спеціаліст( в.р.м. с.Денихівка)

3-55-16

Непомяща  Тетяна Петрівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Клюки)

3-94-69

Цімох Галина Іванівна

Спеціаліст (в.р.м. с.Кошів)

2-33-44

Гончар Ірина Павлівна

Провідний спеціаліст( в.р.м. с.Кашперівка)

2-63-35

Царук Олена Петрівна

Провідний спеціаліст( в.р.м. с.Галайки)

3-71-41

Гринчук Наталія Миколаївна

Спеціаліст (в.р.м. с.Теліженці)

2-81-30

Рибченко Янна  Володимирівна. (Д.відпустка)

Державний реєстратор (Віддалене робоче місце с.Пятигори)

4-22-89

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

ВАКАНТНЕ

Начальник відділу

 

Пазич Інна Миколаївна

Державний реєстратор

 

Камінська Ольга Миколаївнв

Державний реєстратор

 

ВІДДІЛ АДМІНІСТРУВАННЯ

Касяненко Світлана Миколаївна

Начальник відділу

 

Фірсик Тамара Борисівна

Адміністратор

 

Цимбаленко Інна Володимирівна

Адміністратор

 

Мукомел Світлана Степанівна

Адміністратор

 

Чехіркіна Ірина вікторівна

Адміністратор

 

Паламарчук Людмила Іванівна

Адміністратор

 

ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Шевчук Людмила Миколаївна

Начальник відділу

 

Шаламай Владислав Андріївна

Провіднийспеціаліст

 

ВАКАНТНЕ

Провідний спеціаліст

 

Мельник Янна Володимирівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Начальник відділу

Васютинський Вадим Володимирович

5-11-90

Головний спеціаліст

 Василенко Олена Сеенівна

Рабенко Валентина Анатолівна

5-12-17

Провідний спеціаліст

Волинець Тамара Євгенівна

Загаєцька Оксана Вікторівна

Ракитянська Алла Миколаївна

5-12-17

 

 

   

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер

Кнедик Леся Олексіївна

5-10-82

Економіст

Мартинюк Алла Іванівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

Мусік Світлана Леонідівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

(Щербата Людмила Василівна)

Денеж Леся Олександрівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

Журомська Наталія Олегівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

Скурятіна Світлана Іванівна

5-10-82

Провідний спеціаліст

(Швець Наталія Олександрівна)

Щербатюк  Леся Петрівна

Розюк Тетяна Василівна

Костюк Надія Михайлівна

Костюк Ольг Володимирівна

Затишна Любо Іванівна

Фаєр Віктор Анатолівна

Хоменко Олена Леонідівна

5-10-82

 

Група господарського обслуговування

Начальник групи господарського обслуговування

Тимчук Володимир Анатолійович

 

Інженер з охорони праці

Тимчук Володимир Анатолійович

 

Механік

Михайленко Олексій Сергійович

 

Організатор діловодства

Кріт Катерина Іванівна

 

Медична сестра

Загинайло Надія Олексіївна

 

Водій категорії «В»

Хоменко Сергій Іванович

Словінський Вадим Станіславович

Гунін Іван Володимирович

Піскун Юрій Анатолійович

Дідук Володимир Станіславович

Синявський Сергій Андрійович

Марушевський Василь олодимирови

 

Водії категорії «Д»

Плаксійчук Іван Васильович

Мевша Едуард Миколайович

Черниш Валерій Миколайович

 

Робітник по обслуговуванню та ремонту водопровідних та каналізаційних систем

Робітник по комплексному обслговуванню будівель та їх ремонту

Електрик

Гобатюк Святослав Васильович

Гнатенко Володимир Петрович

Овчаренко Олексій Григорович

Ткач Юрій Петрович

 

 

 

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ`Ї

 

Начальник служби

Панченко Лариса Володимирівна

 

Спеціаліст з охорони дитинства

Береговець Юлія Сергіївна

 

Спеціаліст з питань захисту прав дітей 

Янцен Діна Василівна

 

 

 

 

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

Начальник  фінансового управління     

Затишний Віктор Володимирович

5-14-32

Начальник  відділу обліку та звітності Головний бухгалтер

Музиченко Олена Іванівна

 

Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності  

Потапенко Людмила Володимирівна

 

Начальник бюджетного відділу   

Женжера Наталія Миколаївна

 

Головний спеціаліст  бюджетного відділу    

Бондаренко Віта Василівна

 

Начальник відділу доходів

Січкарук Ярослав Миколайович

 

 Головний спеціаліст відділу доходів      

Паламарчук Наталія Антонівна

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

В.о. начальника відділу культури, молоді та спорту

Гавюк Ярослав Васильович

5-11-12

Провідний спеціаліст

Спеціаліст по роботі з молодю

Спеціаліст в сфері культури

 

Моргун Софія Василівна

Добровольська Наталія Григорівна

 

 

Головний бухгалтер

Гонтар Лариса Василівна

 

Бухгалтер

 Пруднікова Аліна Володимирівна

5-11-38

Бухгалтер

Олійник Валентина Григорівна

 

Бухгалтер

Ставнійчук Світлана Дмитрівна

 

Бухгалтер

Грищенко Надія Федорівна

Демченко Інна Григорівна

Проніна Наталія Борисівна

 

КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА НА ТЕРИТОРІЇ ОТГ

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон

Начальник КП "Благоустрій"

Паламарчук Андрій Григорович

5-15-26

Директор КП «Дібрівка-Обрій»

Затишний Сегій Володимирович

 

Начальник ВУ ВКГ "Тетіївводоканал"

Оржехівський Ярослав Вікторович

5-18-95, 5-28-22

Директор КП  "Тетіївтепломережа"

Лавренюк Ярослав Миколайович

5-17-02

Начальник КП «МБТІ»

Вівденко Володимир Петрович

5-13-83

     
     

Директор КП «Соціальний центр»

Корчак Галина Василівна

 

Головний лікар КП "Комунальне некомерційне» підприємство Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетіївської міської ради

Думанський Василь Павлович

 

Директор комунальної установи «Трудовий архів»

Королович Наталія Валеріївна

 

Директор комунальної установи «Тетіївський центр соціальних служб»

Побірайко Галина Броніславівна

 

Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївська центральна лікарня»

Крохмальний Анатолій Степанович

5-13-38

Директор комунального підприємства «Проектно-архітектурне бюро»

Барикін Клим Леонідович

 

 


Зворотній зв'язок





E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація