Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ЗВІТ

Доповідна записка

про стан дотримання Правил благоустрою на території Тетіївської ОТГ

 станом на 31.12.2019 року

 

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Тетіївської міської ради є комунальним комерційним підприємством, створеним відповідно до рішення Тетіївської міської ради № 430-14-VII від 21.12.2018 року.

Відповідно до п. 3.1. Статуту підприємство є уповноваженим представником Засновника щодо забезпечення контролю за дотриманням законності та правопорядку, ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики та протидії злочинності на території Тетіївської ОТГ.

Відповідно до п. 4.2. Статуту предметом господарської діяльності Підприємства для реалізації зазначеної мети є забезпечення в межах, визначених законодавством, прав членів територіальної громади в сфері благоустрою та громадського порядку, формування у мешканців громади активної громадської позиції щодо збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою, забезпечення чіткого виконання суб’єктами господарювання та громадянами обов’язків у сфері благоустрою та громадського порядку;

З метою реалізації покладених на підприємство завдань у сфері благоустрою до старостинських округів Тетіївської ОТГ було направлено запити щодо надання інформації про наявність полігонів з зберігання побутових відходів.

В ході проведення аналізу інформації, яка була надана старостинськими округами, КП «Муніципальна варта» було розроблено графік, згідно до якого в період з 15.05.2019 по 30.10.2019 року працівниками підприємства проводились відпрацювання ряду населених пунктів Тетіївської об’єднаної територіальної громади:

  • Складено протоколів про адміністративні правопорушення – 98

Ст.. 175-1 КУпАП в кількості – 47

Ст.. 152 КУпАП в кількості – 44

Ст.. 85 КУпАП в кількості – 7

  • Складено приписів по усуненню порушень правил благоустрою Тетіївської ОТГ в кількості – 115 примірників

  • Прийнято участь у забезпечені охорони публічного порядку на території Тетіївської ОТГ у - 25 масових заходах.

  • Проводилось патрулювання та відпрацювання населених пунктів ОТГ як в денний так і у вечірній час.

  • Здійснено прийом громадян в кількості – 112 осіб

  • Проведено роз’яснювальну роботу з власниками та продавцями закладів торгівлі про недопущення фактів продажу алкогольних напоїв неповнолітнім – 91 закладах

  • Було здійснено – 19 публікацій в соціальних мережах на різні теми.

  • Розглянуто – 15звернень громадян

 

Директор КП  Муніципальна варта                            Тетіївської міської ради М.В. Чоловський

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація