Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

НОВИНИ

 

 

КП "МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА" ПРОВЕЛА РЕЙДИ В ТЕТІЄВІ ТА СТЕПОВОМУ

Працівниками КП "Муніципальна Варта" з 10 по 14 червня 2019 року було здійснено рейди по виявленню порушень правил благоустрою на території Тетієва та Степового. Під час відпрацювання було складено 7 приписів на усунення виявлених порушень правил благоустрою території обслуговування. Також складено один адміністративний протокол по ст. 152 КупАП на громадянку Д., за торгівлю у не встановленому місці.

 

  

  

  

  

  

6 ЧЕРВНЯ ЗАФІКСОВАНО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ РИБАЛЬСТВА

06 червня 2019 року під час рейду громадським інспектором з охорони довкілля України Василем Гудзем та працівниками КП «Муніципальна варта» задокументовано факт порушення правил рибальства. Громадянин П. здійснював вилов риби в нерестовий період на Тетіївському водосховищі №2 (на кладці біля острова) двома поплавковими вудками та 4 донними вудками із загальною кількістю гачків 13 штук, чим порушив вимогу п. 4.4. Правил любительського та спортивного рибальства. На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 3 ст.85 КУпАП.

  

 

ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

6 червня 2019 року працівниками КП "Муніципальна Варта" було здійснено рейд по дотриманню правил благоустрою в м. Тетіїв, по вул. Польова і по вул. Франка. Під час рейду було складено чотири приписи на усунення виявлених порушень правил благоустрою на території обслуговування.

 

 

   

 

ПРОВЕДЕНО РЕЙД ПО ОХОРОНІ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ НА ПЛОХАНІВСЬКОУ ВОДОСХОВИЩІ

04 червня 2019 року при проведені природоохоронних заходів з метою виявлення та попередження порушень «Правил любительського і спортивного рибальства»громадським інспектором з охорони довкілля України та працівниками КП «Муніципальна варта» виявлено порушення правил рибальства, а саме: п. 3.15. Двоє мешканців м. Біла Церква в нерестовий заборонений період здійснювали вилов риби у місцях, не визначених органами Держрибагенства для любительського рибальства у період весняно-літньої заборони. Вилов риби проводили на Плоханівському водосховищі за межами м. Тетіїв по 5 донних вудок на кожного. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 КУпАП.Також, Тетіївська міська рада доводить до відома рибалок-любителів про те, що на території об’єднаної територіальної громади знаходиться 4 водосховища комплексного призначення (Тетіївське №1, №2, №3 та Скибинецьке). Лист Державного агентства водних ресурсів України додається.

 

 

  

 

 

РЕЙД НА ВОДНИХ ОБ'ЄКТАХ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

1 червня 2019 року, під час нерестового періоду, працівниками КП "Муніципальна Варта", спільно з громадським інспектором з охорони довкілля України Василем Гудзем, було проведено рейд на водосховищі №1 в Тетієві по охороні водних ресурсів, на водних об'єктах Тетіївської ОТГ. В ході рейду було проведено роз’яснювальну роботу з рибалками.

 

 

  

 

  

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація