Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

КП «БЛАГОУСТРІЙ» ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ НА 7-И ВУЛИЦЯХ МІСТА ТЕТІЄВА

Нова техніка значно здешевлює та покращує якість виконаних робіт
Вже через 30 хвилин по відремонтованій ділянці може йти транспорт без шкоди для нового покриття
27, 30 квітня та 2 травня працівники комунального підприємства «Благоустрій» провели ямковий ремонт вулиць: Центральної, Соборної, Я. Острозького та частини вулиці Добровольського.
8, 9 та 10 травня - проведено ремонт вулиць: Гуменюка, Володимирської та частини вулиці Ак. Байраківського.
Нагадуємо, що з 2019 року в Тетіївській громаді розпочали здійснювати ремонт доріг за допомогою власної техніки cучасним струменево-ін’єкційним методом. Так, за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ минулого року купили чеську установку TURBO5000 на базі автомобіля MAN і тепер працівники комунального підприємства «Благоустрій» здійснюють ямковий ремонт в громаді. Врешті - це значно здешевлює та покращує якість виконаних робіт.
Про технологію. Це ефективна технологія, так як одна одиниця техніки виконує весь ланцюжок робіт, необхідних для ремонту доріг, від очищення полотна до покриття. Ще один плюс - через 30 хвилин по відремонтованій ділянці вже може йти транспорт. Дана технологія використовується в європейських країнах, США та інших. 
Як подібна техніка працює в Європі можна побачити тут 
https://www.youtube.com/watch?v=1VUViPyxjvg
https://www.youtube.com/watch?v=plP_5xO2KYg...

КП "БЛАГОУСТРІЙ" ПРОВЕДЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

5-6 березня 2019 року працівниками КП "Благоустрій" було проведено ямковий ремонт доріг по вул. Цвіткова, Я.Острозького, Соборна та початок вулиці Академіка Байраківського. Найближчим часом роботи буде продовжено на решті вулиць міста....

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація