Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Депутатські комісії

  1. Комісія з питань Регламенту, депутатської етики, забезпечення   діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської   ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та  правопорядку:       

                        Голова Чорний Олександр Андрійович

                                     Миколюк Іван Іванович.

                                     Голуб Руслан Тарасович.

                                     Мусітович Віктор Петрович.                                     

                                                                                   

  1. Комісія з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку:

                        Голова Кирилюк Віктор Анатолійович.

                                      Майструк Руслан Володимирович.

                                      Вішталюк Михайло В’ячеславович.                                    

                                      Мотуз Наталія Іванівна.                                   

                                          Казаматова Олександра Петрівна.

                                      Жубер Наталія Вікторівна.

 

  1. Комісія  питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді і спорту:

 

                       Голова Лях Ольга Михайлівна.

                                     Коробко Тетяна Іванівна.                                           

                                     Побірайко Галина Броніславівна.

                                     Клярська Лариса Миколаївна.

 

  1. Комісія з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку:

 

                     Голова Фармагей Володимир Володимирович.

                                    Возний Олександр Павлович.

                                    Пересада Сергій Леонідович.

                                    

                                    Непомнящий Валерій Миколайович.

           

  1. Комісія з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища:

                      Голова Крамар Олександр Анатолійович.

                                     Мащенко Ігор Васильович.                                            

                                     Ющишен Павло Броніславович

                                     Шумко Анатолій Костянтинович.

                                     Демцюра Юрій Васильович.

                                     Сліпенчук Ігор Миколайович.

                                    

                                     

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація