Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ" 

Директор - Уманець Тамара Григорівна

 

Комунальне підприємство «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради (надалі за текстом - Підприємство) створено на підставі рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Тетіївської міської ради від 21.12.2018 року.

Засновником Підприємства та власником його майна є територіальна громада в особі Тетіївської міської ради, уповноваженим органом Засновника є виконавчий комітет Тетіївської міської ради. За своєю організаційно-правовою формою є комунальним комерційним унітарним підприємством. Підприємство підпорядковане і підзвітне  Засновнику, підконтрольне  виконавчому комітету Тетіївської міської ради (орган управління майном).

Підприємство створене з метою сприяння сталому інноваційно-інвестиційному та соціально-економічному розвитку Тетіївської об’єднаної територіальної громади.

Наша місія – сприяти співпраці між владою, бізнесом та громадою, об’єднуючи зусилля для забезпечення сталого розвитку території.

 Ціль підприємства — створення сприятливих умов для залучення інвестицій, підтримки і розвитку підприємництва на території Тетіївської об’єднаної територіальної громади, підвищення ефективності використання майна комунальної власності.

Комунальне підприємство «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради є органом господарського розвитку і управління спеціальної економічної зони «Тетіїв».

Підприємство здійснює свою діяльність згідно Законів України, положень, рішень та розпоряджень Тетіївської міської ради та її виконавчого комітету та інших нормативно-правових актів, а також згідно Статуту.

ТАРИФИ ТА ПОСЛУГИ 
 
 
 
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація