Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17 січня 2022 року                            Тетіїв                                               № 07

Про скликання чотирнадцятої  сесії

 міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до розділу 3 частини 8 статті 42,  пункту 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Скликати чотирнадцяту сесію міської ради восьмого скликання 27 січня  2022 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення міської ради з порядком денним:

 

1.1.Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання від 24.12.2020  № 39-02-VІІІ «Про бюджет Тетіївської міської територіальної громади на 2021 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7 до нього

1.2. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії міської ради VІІІ скликання від 24.12.2021  № 557-13-VІІІ «Про бюджет Тетіївської міської територіальної громади на 2022 рік» та додатків 2, 3, 6, 7  до нього.

1.3. Про затвердження Статуту  Денихівського закладу дошкільної освіти «Віночок» Тетіївської міської ради Київської області в новій редакції.

1.4.Про зміну підпорядкування дитячо-юнацької спортивної школи

Тетіївської міської ради.

1.5. Про  затвердження установчих документів Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради Київської області в новій  редакції.

1.6. Про внесення змін та затвердження Статуту  Центру позашкільної освіти Тетіївської міської ради Київської області в новій редакції.

                 1.7.Про Затвердження Положення про порядок  надання матеріальної допомоги мешканцям Тетіївської міської територіальної громади.

1.8. Про затвердження Положення про відділ організаційно-інформаційного забезпечення, управління персоналом та діловодства виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

1.9. Про затвердження Положення Управління правового забезпечення, комунального майна та закупівель виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

1.10. Про внесення змін до структури виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

1.11. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Тетіївської міської ради

затвердженого  рішенням Тетіївської міської ради  від 23.02.2021  № 131-03-VIII зі змінами.

1.12. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Тетіївської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році.

1.13. Про приватизацію об’єктів комунальної власності Тетіївської міської територіальної громади.

1.14. Про приватизацію об’єкта комунальної власності Тетіївської міської територіальної громади - комплексу водопровідних споруд, що розташовані по вулиці Цвіткова, 38-Б в місті Тетієві Білоцерківського району Київської області.

1.15. Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності про оцінку вартості ліквідації нерухомого комунального майна.

1.16. Питання в галузі земельних відносин.

1.17. Різне.

 

2. Відповідно до пункту 2 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», секретарю міської ради Наталії Іванюті,  розпорядження про скликання сесії ради довести до відома  депутатів і населення.

 

 

Міський голова                                                Богдан БАЛАГУРА


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація