Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №15 ВІД 24.01.2022 р. "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Тетіївської міської територіальної громади на 2022 рік"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 січня 2022року                         Тетіїв                                             № 15

Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту

Тетіївської міської територіальної громади на 2022 рік

 

            Відповідно до статті 130 Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 року № 1742-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік»,  враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 19 січня 2022 року  № 29  «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на 2022 рік» та з метою підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту Тетіївської міської територіальної громади до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період:

 

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Тетіївської міської територіальної громади на 2022 рік, що додається.

 

2. Відділу житлово комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту виконавчого комітету Тетіївської міської ради:

 

2.1 Розробити та подати копію зазначеного плану до департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації до 25 січня 2022 року;

 

2.2 Звіти про виконання плану основних заходів, затвердженого цим розпорядженням, подавати до департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації: за перше півріччя – до 5 липня 2022 року, за рік – до 15 січня 2023 року.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Тетіївської міської ради  Кизимишина В.Й.

 

В.о. міського голови                                            Василь КИЗИМИШИН

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація