Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Про організацію пропускного режиму в приміщення Тетіївської міської ради під час запровадження карантинних обмежень «червоного рівня»

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02 листопада 2021р.                   Тетіїв                                № 190 

Про організацію пропускного режиму в приміщення Тетіївської міської ради під час запровадження карантинних обмежень «червоного рівня»

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня               2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року (Протокол № 25), рішення позачергового засідання Тетіївської міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року (Протокол №19).

 

  1. В.о. начальника управління адміністративних послуг виконавчого комітету Тетіївської міської ради (Лавренюк Альбіна В’ячеславівна) організувати роботу ЦНАПу згідно з вимогами рішення позачергового засідання Тетіївської міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року (Протокол №19 пункту 4. - 4.5).

  2. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради (Дем`янчук Петро Володимирович) організувати виконання рішення позачергового засідання Тетіївської міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року (Протокол №19 пункту 5), а саме облаштувати пропускний режим до приміщення Тетіївської міської ради та не допускати громадян без респіраторів або захисних масок, температурного скринінгу.

  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кизимишина В.Й.

 

Міський голова                                            Богдан БАЛАГУРА


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація