Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 серпня 2021 р.                             Тетіїв                                               № 149

ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВЯТОЇ СЕСІЇ

МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

Відповідно до розділу 3 частини 8 статті 42,  пункту 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Скликати дев’яту сесію міської ради восьмого 26 серпня 2021 року о 14 годині в залі засідань адміністративного приміщення міської ради з порядком денним:

 

 1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Тетіївської міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року.
 2. Про схвалення прогнозу бюджету Тетіївської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 3. Про внесення змін до рішення другої позачергової  сесії міської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №39-02-VIII «Про бюджет Тетіївської міської територіальної громади на 2021 рік».
 4. Про підготовку закладів освіти Тетіївської міської ради до нового 2021-2022 навчального року.
 5. Про затвердження передавального акту з КЗ «Ненадихівське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської міської ради Київської області до П’ятигірського ліцею Тетіївської міської ради Київської області.
 6. Про затвердження передавального акту з КЗ «Горошківське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої  освіти І-ІІ ступенів-дитячий садок» Тетіївської міської ради Київської області до Денихівського ліцею Тетіївської міської ради Київської області.
 7. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1» Тетіївської міської ради.
 8. Про затвердження міської Програми організації харчування дітей учасників бойових дій, загиблих, контрактної служби в зоні проведення антитерористичної операції.
 9. Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Тетіївської міської територіальної громади в 2021-2022 роках.
 10. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Тетіївської міської ради.
 11. Про створення комунально закладу «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тетіївської міської ради.
 12. Проведення комплексу робіт по ліквідації підтоплення на території Тетіївської міської територіальної громади.
 13. Про звернення до Київської обласної ради щодо передачі нерухомого майна в комунальну власність територіальної громади.
 14. Про передачу майна комунальної власності з балансу виконавчого комітету Тетіївської міської ради на баланс відділу культури, молоді та спорту Тетіївської міської ради.
 15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 3,58 га для стрілецького клубу «Зелений гай» Білоцерківського району Київської області.
 16. Про передачу рухомого майна  з балансу КП «Благоустрій» на баланс КП «Дібрівка-Обрій» Тетіївської міської ради.
 17. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Тетіївтепломережа» Тетіївської міської ради.
 18. Про продовження договору оренди комунального майна без проведення аукціону.
 19. Про внесення доповнень до Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
 20. Питання в галузі земельних відносин.
 21. Різне.

 

2. Відповідно до пункту 2 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», секретарю міської ради Наталії Іванюті,  розпорядження про скликання сесії ради довести до відома  депутатів і населення.

 

 

Міський  голова                                               Богдан  БАЛАГУРА


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація