Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТЕТІЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ЗА 2019 РІК

Протягом звітного періоду робота Тетіївської міської ради та її виконавчого комітету була спрямована на забезпечення виконання положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Основна увага приділялась вдосконаленню правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, забезпеченню прозорості, гласності та відкритості при прийнятті регуляторних актів.

Станом на 31.12.2019 р. у загальному реєстрі діючих регуляторних актів прийнятих Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом значиться 7 регуляторних акти.

З переліком і змістом даних регуляторних актів можна ознайомитись на сайті міської ради в розділі – Регуляторні акти.

         План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік затверджений рішенням виконкому від 27.11.2018 р.№ 146

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік №162 від 20.12 2018 р..

          При розробці плану вивчались проблеми господарських відносин, які потребують державного регулювання на рівні місцевих органів самоврядування.

         В 2019 році  на сесії Тетіївської міської ради розглядались і затверджувались наступні регуляторні акти:

  • Про встановлення місцевих зборів  ( №561  від 25.04.2019р.);
  • Про  затвердження Порядку надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі» Комунальним підприємством «Соціальний центр» Тетіївської міської ради (№712 від 24.10.2019 р.);
  • Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади (№529 від 28.03.2019р.);
  • Про затвердження Положення про сервітутне (обмежене) землекористування та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту на території Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади (№543 від 28.03.2019р.);
  • Про затвердження Положення про використання символіки міста Тетієва (№530 від 28.03.2019р.);
  • Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території Тетіївської міської ради (№527 від 28.03.2019р.).

         В 2019 році  на засіданні виконавчого комітету Тетіївської міської ради розглядались і затверджувались  наступні регуляторні акти:

  • Про призначення управителя багатоквартирних будинків (№19 від 29.01.2019р.).

        При прийняті даних регуляторних актів, витримано всі необхідні процедури згідно діючого законодавства.

А саме опубліковано повідомлення  на сайті міської ради http://tetiivmiskrada.gov.ua/ про  оприлюднення проектів даних регуляторних актів і аналізів регуляторного впливу на сайті міської ради. Проведено місячне обговорення. Після чого дані регуляторні акти затверджені на сесії міської ради, або засіданні виконавчого комітету, про що повідомлено громаду через місцеву газету. Перелік прийнятих регуляторних актів, їх зміст та аналіз регуляторного впливу розміщені на сайті міської ради.

    Рішенням виконавчого комітету №  146 від 27.11.2018 р. затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, про що опубліковано на сайті Тетіївської міської ради. 

    В цілому протягом 2019 р. в результаті здійснення державної регуляторної політики Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом  зберігались позитивні тенденції з реалізації основних принципів державної регуляторної політики - доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, прозорості та врахування громадської думки.

  Необхідно зазначити, що залишається низькою активність в обговоренні не тільки громадян, а і самих суб’єктів господарювання, яких безпосередньо стосується прийняття того чи іншого рішення.

В подальшому планується активне залучення суб’єктів господарювання та представників громадськості до обговорення проектів регуляторних актів, що цілком відповідає основним принципам регуляторної політики.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація