Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТЕТІЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ЗА 2017 РІК

 

Протягом звітного періоду робота Тетіївської міської ради та її виконавчого комітету була спрямована на забезпечення виконання положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Основна увага приділялась вдосконаленню правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, забезпеченню прозорості, гласності та відкритості при прийнятті регуляторних актів.

Станом на 31.12.2017 р. у загальному реєстрі діючих регуляторних актів прийнятих Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом значиться 2 регуляторних акти.

З переліком і змістом даних регуляторних актів можна ознайомитись на сайті міської ради в розділі – Регуляторні акти.

         План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік затверджений рішенням виконкому від 29.11.2016 р.№ 128.

          При розробці плану вивчались проблеми господарських відносин, які потребують державного регулювання на рівні місцевих органів самоврядування.

         В 2017 році  на сесії Тетіївської міської ради розглядались і затверджувались  слідуючі регуляторні акти:

-  Про встановлення місцевих податків та зборів  ( №383  від 22.09.2017р.);

-   Про  винесення на обговорення нормативної одиниці створеної потужності будівництва об’єктів в місті Тетієві на 2017 рік ( № 17 від 21.02.2017  р.);

        При прийняті даних регуляторних актів, витримано всі необхідні процедури згідно діючого законодавства.

А саме опубліковано повідомлення  на сайті міської ради http://tetiivmiskrada.gov.ua/ про  оприлюднення проектів даних регуляторних актів і аналізів регуляторного впливу на сайті міської ради. Проведено місячне обговорення. Після чого дані регуляторні акти затверджені на сесії міської ради, або засіданні виконавчого комітету, про що повідомлено громаду через місцеву газету. Перелік прийнятих регуляторних актів, їх зміст та аналіз регуляторного впливу розміщені на сайті міської ради.

    Рішенням виконавчого комітету № № 128 від 29.11.2016 р. затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, про що опубліковано на сайті Тетіївської міської ради. 

    В цілому протягом 2017 р. в результаті здійснення державної регуляторної політики Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом  зберігались позитивні тенденції з реалізації основних принципів державної регуляторної політики - доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, прозорості та врахування громадської думки.

  Необхідно зазначити, що залишається низькою активність в обговоренні не тільки громадян, а і самих суб’єктів господарювання, яких безпосередньо стосується прийняття того чи іншого рішення.

В подальшому планується активне залучення суб’єктів господарювання та представників громадськості до обговорення проектів регуляторних актів, що цілком відповідає основним принципам регуляторної політики.

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація