Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТЕТІЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ЗА 2016 РІК

     І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

                 секретаря ради Погорілої І.В. на 17 сесію

                   міської ради 7 скликання по питанню

          «Про здійснення державної регуляторної політики   

                   Тетіївською міською радою за 2016 рік»

Протягом звітного періоду робота Тетіївської міської ради та її виконавчого комітету була спрямована на забезпечення виконання положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Основна увага приділялась вдосконаленню правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, забезпеченню прозорості, гласності та відкритості при прийнятті регуляторних актів.

Станом на 31.12.2016 р. у загальному реєстрі діючих регуляторних актів прийнятих Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом значиться 31 регуляторний акт.

З переліком і змістом даних регуляторних актів можна ознайомитись на сайті міської ради в розділі – Регуляторні акти.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік затверджений рішенням виконкому від 24.11.2015 р. № 110.

При розробці плану вивчались проблеми господарських відносин, які потребують державного регулювання на рівні місцевих органів самоврядування.

В 2016 році  на сесії розглядались і затверджувались  слідуючі регуляторні акти:

-  Про внесення змін в рішення 65 сесії міської ради 6 скликання № 915 від 14.01.2015 р. «Про затвердження ставок транспортного податку ( № 59 від 21.01.2016р.);

-   Про  винесення на обговорення нормативної одиниці створеної потужності будівництва об’єктів в місті Тетієві на 2017 рік ( № 150 від 27.12.2016р.);

         На засіданнях виконкому в 2016 році розглядались і затверджувались такі регуляторні акти:

  • Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для ІІ та ІІІ груп споживачів, запропонованих ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» ( № 3 від 26.01.2016р.);
  • Про встановлення тарифів на теплопостачання для І групи споживачів (населення) ( № 95 від 30.08.2016 р.).

При прийняті даних регуляторних актів, витримано всі необхідні процедури згідно діючого законодавства.

А саме: надруковано повідомлення в газеті «Тетіївська земля» про  оприлюднення проектів даних регуляторних актів і аналізів регуляторного впливу на сайті міської ради. Проведено місячне обговорення. Після чого дані регуляторні акти затверджені на сесії міської ради, або засіданні виконавчого комітету, про що повідомлено громаду через місцеву газету. Перелік прийнятих регуляторних актів, їх зміст та аналіз регуляторного впливу розміщені на сайті міської ради.

Рішенням виконавчого комітету № 128 від 29.11.2016 р. затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, про що надруковано в газеті «Тетіївська земля» від 06.12.2016р. та на сайті Тетіївської міської ради. 

В цілому протягом 2016 р. в результаті здійснення державної регуляторної політики Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом  зберігались позитивні тенденції з реалізації основних принципів державної регуляторної політики - доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, прозорості та врахування громадської думки.

Необхідно зазначити, що залишається низькою активність в обговоренні не тільки громадян, а і самих суб’єктів господарювання, яких безпосередньо стосується прийняття того чи іншого рішення.

 В подальшому планується активне залучення суб’єктів господарювання та представників громадськості до обговорення проектів регуляторних актів, що цілком відповідає основним принципам регуляторної політики.

 

 

 

 

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація