Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТЕТІЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ЗА 2013 РІК

У 2013 році Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом особлива увага приділялася здійсненню державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, вдосконаленню правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності. З метою усунення суперечностей, що виникають в ході погодження проектів регуляторних актів, посилено роботу з підготовки проектів регуляторних актів у відповідності до принципів державної регуляторної політики.

Ця робота здійснювалась в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV та інших нормативно-правових актів щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

У загальному реєстрі діючих регуляторних актів прийнятих Тетіївською міською радою та її виконавчим комітетом значиться 26 регуляторних актів.

          План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік затверджений рішенням виконкому від 29.11.2011 р. № 136

          При розробці плану вивчались проблеми господарських відносин, які потребують державного регулювання на рівні місцевих органів самоврядування.

         В 2013 році  на сесії розглядались і затверджувались  слідуючі регуляторні акти:

-        Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Тетієва 

         ( № 569 від 25.04.2013р.);

-         Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Тетієва  ( № 626 від 29.08.2013р.);

-         Положення про порядок  сервітутного ( обмеженого) використання частини земель комунальної власності територіальної громади м. Тетієва, на яку поширюється право земельного сервітуту ( № 678 від 21.11.2013р.).

          При прийняті даних регуляторних актів, витримано всі необхідні процедури згідно діючого законодавства.

   А саме: надруковано повідомлення в газеті «Тетіївська земля» про  оприлюднення проектів даних регуляторних актів і аналізів регуляторного впливу на сайті міської ради. Проведено місячне обговорення. Після чого дані регуляторні акти затверджені на сесії міської ради, про що повідомлено громаду через місцеву газету.

  На виконкомі 25.12.2013 р. винесено на громадське обговорення проект Положення про порядок обліку нерухомого майна та надання інформації щодо цього майна на адміністративно територіальній одиниці м. Тетієва. 

  Рішенням виконавчого комітету № 123 від 26.11.2013 р. затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, про що надруковано в газеті «Тетіївська земля» № 99 від 17.12.2013р. та на сайті Тетіївської міської ради.       

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація