Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Запрошуємо до участі в безкоштовному онлайн-семінарі «Сучасний український правопис»

До уваги жителів Тетіївської ОТГ!!!
Тетіївська районна філія  Київського обласного центру зайнятості доводить до Вашого відома, що Асоціацією інноваційної та цифрової освіти  спільно з  Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду  запустили Національний онлайн проект з тестування та вивчення української мови https://moyamova.in/ua/.
В рамках цього проекту всі українці мають можливість  пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою з подальшим навчанням. Тестування та навчання буде особливо корисним для державних службовців.
На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови та онлайн ресурси для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», який в доступній формі пояснює норми нового правопису.
27 жовтня 2021 року (середа) о 9:30 буде проведено безкоштовний онлайн-семінар «Сучасний український правопис». Для взяття участі на семінарі необхідно зареєструватись за адресою : https://bit.ly/3pipEDr/.
Реєстрація триває до 25 жовтня 2021 року включно.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація